Фурнітура для вікон МАКО

Чому фурнітура фірми МАСО є такою популярною? Фурнітура компанії відрізняється своєю багатофункціональністю, високою надійністю і естетичним зовнішнім виглядом.

Якими достоїнствами володіє фурнітура фірми МАКО?

Поворотні і поворотно-відкидна фурнітура

Всі вікна, які оснащені цієї фурнітурою, володіють захистом від корозії і високими шумоізолюючими властивостями, крім цього вони не потребують великої кількості регулювань. Якість фурнітури підтверджено великою кількістю позитивних відгуків та подяк від клієнтів нашої компанії. Фурнітура від виробника МАКО довговічна і високотехнологічна, все це досягається завдяки хромуванню і оцинкування поверхні, крім цього вся поверхня фурнітури покрита воском.

Великий попит на фурнітуру від австрійського виробника пояснюється її якістю та багатьма перевагами, серед яких:

  • фурнітура є універсальною і може встановлюватися на металопластикових, дерев'яних та пластикових дверях і вікнах;
  • завдяки виробництву віконних ручок з різними кольорами вони легко підбираються для будь-якого варіанту двері або вікна;
  • фурнітура австрійського виробника відрізняється великим терміном служби;
  • завдяки високій точності при виробництві фурнітура відрізняється своєю м'якістю при відкритті або закритті вікон;
  • дотримання максимальної точності при виробництві допомагає запобігти провисання всіх віконних стулок;
  • у фурнітурі присутні механізми для мікропровітрювання вікон, які виключають протяги.

Зручна система для провітрювання здатна регулювати зазори, які знаходяться між віконною коробкою і стулкою вікна. Крім цього вся фурнітура володіє такими додатковими характеристиками:

  • додатковими фіксаторами, які запобігають самозахлопывание віконних стулок.
  • фурнітура надійно схована в конструкції вікон;
  • завдяки системі притисків щільно і рівномірно прилягають всі стулки, це дозволяє захистити віконні конструкції від продування і промерзання.

Роботи по регулюванню всієї фурнітури від виробника МАКО.

Регулювання віконних систем, на яких встановлена фурнітура від фірми МАКО, проводиться під час монтажу вікон, крім цього можливі регулювання, коли в них виникає необхідність. Потреба у регулюванні фурнітури може виникати при великій вазі стулок і в зимовий період.

По гарантійним зобов'язанням наша фірма надає безкоштовну регулювання всієї віконної фурнітури, яку проводять кваліфіковані та досвідчені фахівці. При виробництві ПВХ-конструкцій ми використовуємо виключно якісну фурнітуру від австрійського виробника MACO. З усіх питань, пов'язаних з фурнітурою ви можете звернутися до наших фахівців або менеджерам з продажу, які нададуть вам безкоштовну консультацію. Крім цього, ми надаємо послугу безкоштовного виклику за адресою спеціаліста за вимірами прорізів, та безкоштовно доставляємо вікна за вказаними клієнтами адресами.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!