Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Балкони та лоджії

Балкон (лоджія) — це одна з найбільш корисних прибудов у вашому домі. Їх наявність дозволяє зробити будинок більш затишним, практичним, світлим і чистим.

Компанія Викнапласт більше 10 років займається установкою балконів і лоджій, перепроектировкой та іншими видами робіт. На нашому рахунку понад 248 успішно виконаних проектів будь-якої складності — від звичайних балконів і лоджій до найскладніших металопластикових конструкцій.

Який балкон замовити в Києві?

Балкон в Києві може стати природним продовженням кімнати і її прикрасою. Він здатний значно утеплити будинок, зробити його більш затишним і світлим. Але для різних видів балконів потрібно не однакову кількість матеріалів і, звісно ж, коштів. Який балкон у Києві підійде саме вам?

Лоджія

Це дуже популярний вид конструкції, яка має важливе відміну від класичного балкона. Лоджія вбудована в стіну, але, на відміну від стандартного балкона, у неї є ще свої зовнішні стіни. Тому лоджію так люблять оформляти кабінет, літній або зимовий сад, кімнату для відпочинку. При установці лоджії важливо враховувати, що її несуча здатність повинна бути вище, ніж у балкона, оскільки на таку конструкцію і навантаження більше. Адже лоджія, по суті, являє собою плиту, яка підтримується з трьох сторін стінами. З плюсів – скління лоджії зазвичай дешевше, ніж балкона. Особливо якщо вона пряма.

Г-подібний балкон

Як видно з назви, цей вид балконів у Києві схожий на букву Р, це надає йому оригінальності. Зазвичай для засклення вибирається передня виступаюча частина. Бічна частина зміцнюється поворотом на 90 град (кутом) і теж може бути засклена. Однією з сторін такого балкона виступає стіна самого будинку. Це надійно захищає Г-подібний балкон від пошкоджень, протягів і зміцнює всю конструкцію. Крім склопакетів, може бути використана сендвіч-панель. Цей балкон можна склити з трьох сторін або частково.

П-подібний балкон

Це дуже красивий балкон, де склопакети ставлять і на бічні стінки, і на панорамну – передню. Інший варіант – не використовують скло, пластик, тоді вид обмежується однією панеллю. Такий балкон в Києві може бути встановлений з виносом підвіконня або без нього; з козирком і антимоскітною сіткою. Це дуже комфортно влітку, особливо коли жарко. Якщо зробити відкоси в одному відтінку з стелею, то висота П-образного балкона візуально збільшиться. Якщо ви хочете зробити особливою свою квартиру на тлі інших, збільшити кімнату або створити для себе додаткові квадратні метри допомогою установки балкона або зміни лоджії – телефонуйте. Ми з задоволенням вам допоможемо.

Еркерне балкон (круглий)

Це – один з найпрекрасніших видів балконів. Він має напівкруглу форму, виступаючу зовні будинку. Щоб спорудити такий еркерний балкон, будівельники з'єднують між собою кілька частин. Робиться це під непрямим кутом, з-за чого конструкція виглядає дуже гармонійно. В якості з'єднувача виступає міцна эркерная труба. Вона дає можливість виставити всі рами і склопакети під певним градусом. Рами вже існуючого еркерних балкона можуть бути розширені, якщо виникла необхідність у новеньких укосах або ви встановили натяжні стелі в кімнаті. Тоді на рами еркера кріпляться розширювальні профілю. Шви обов'язково обробляються герметиком, щоб утеплити конструкцію (утеплювачі встановлюють додатково). І після цього наводять красу – йдуть професійні оздоблювальні роботи.

Французький балкон

Це – особливий, зменшений вигляд балкона. Він виглядає дуже елегантно. Французький балкон може бути засклений від підлоги до стелі і під собою мати пластикову плиту. А може бути відкритим, прикрашеним красивій ажурною куванням, що надає французькому балкону дуже мальовничий вигляд. Конструкція настільки маленька, що на неї ледь можна вийти, щоб випити чаю або кави в оточенні квітів, які, як правило, садять тут же в зручних вазонах. Такі балкони в Києві можна помітити і в старих, і в нових будівлях. Їх дуже люблять у Франції, Італії. Щоб оформити такий балкон, потрібно набагато менше будматеріалів, ніж для стандартної конструкції. І витрат.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!