Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Вікна ПВХ з подвійним заскленням

Що являють собою вікна ПВХ з двокамерним склопакетом? Назву «подвійні вікна» говорить про те, що у вікнах повинно бути дві камери і три шари скла. Подвійне скління є мінімальним при виробництві склопакетів для житлових приміщень:

  • на відміну від старих дерев'яних вікон вони не робляться рамними;
  • склопакети ніколи не остекляют одинарним шаром.

Завдяки тришарового засклення створюється друга герметична камера, яка заповнюється сухим повітрям або інертним газом, яка й надає додаткову шумоізоляцію і теплозахист.

Дана система складається з 3 стекол, її ширина - 24 - 52 мм, при цьому товщина всіх трьох скла 4 мм, а ширина дистанційних рамок між ними 6 - 18 мм.

Повітря, що знаходиться усередині цієї камери, завдяки своїй стабільній температурі є стримуючим бар'єром між теплим кімнатним і холодним вуличним повітрям. У залежності від кількості шарів скла, віконні склопакети поділяються на однокамерні і двокамерні. 2 шару скла - 1 камера, а три шари скла створюють 2 камери.

Хто є покупцем склопакетів, що складаються з однієї або декількох камер?

Великим попитом такі склопакети користуються серед контингенту, який не бажає зайвий раз переплачувати за електроенергію і тепло. Незважаючи на порівняно велику ціну вікна з ПВХ за кілька холодних сезонів повністю окуплять себе і допоможуть заощадити на теплі та електроенергії.

Такі вікна вигідно купувати:

  • жителям півдня, які не страждають взимку від сильних морозів, але при цьому відчувають ряд незручностей, пов'язаних з поганим опаленням;
  • жителям районів, в яких зимові температури опускаються до рекордно низьких показників;
  • крім цього двошарові склопакети підходять для офісних та адміністративних будівель.

Товщина самого склопакета зазвичай залежить від кількості шарів скла і проміжків між цими шарами. Незалежно від відстані між склом і кількості камер, вони завжди виконують свою функцію теплоізоляції і звукоізоляції.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!