Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ, ПРОСТІ У ДОГЛЯДІ І НАДЗВИЧАЙНО СТАБІЛЬНІ

GENEO (ГЕНЕО) - вікна для реконструкції старих будівель Берліна

В Районі Мариендорф в Берліні житловий комплекс 1920-х років був реставрований в період з травня по вересень цього року з допомогою енергоефективних пластикових вікон REHAU.

Будівельна компанія Steglitz ЄС вирішила у всіх 133 квартирах встановити повністю інноваційну віконну систему GENEO з високотехнологічного матеріалу RAU-FIPRO. Ефективність вікон доведена завдяки своїй винятково високій стабільності, запобігає з'єднання без сталевого армування вже в попередніх проектах будівельної компанії.

Майже в Зеленому масиві і все ж у місті – в Районі Мариендорф один з уцілілих будинків з Другої світової війни, житловий комплекс був перепрофільований у 1926 і 1929 роками, користується великою популярністю у членів будівельного кооперативу Некомерційної Steglitz EC – через тихий двір, доглянуті зелені насадження і красиві квартири.

В ході повної заміни вікон між травнем та вереснем 2016 року у всіх 133 квартирах, поміняли старі вікна на сучасні та енергоефективні GENEO пластикові вікна REHAU – в середньому п'ять вікон на одиницю житла різних форматів. Щоб не псувати історичний вигляд з триповерхової будівлі з їх оригінальним видом дизайну фасаду, архітектура була витримана і в нових вікнах.

Будівельний кооператив Steglitz вирішив встановити броньовані вікна системи GENEO, так як мав вже в попередніх проектах дуже хороший досвід з ним. Власники проекту оцінюють, зокрема, високу стабільність віконних профілів, які виготовлені з волокнистого композиційного матеріалу RAU-FIPRO. RAU-FIPRO-це високотехнологічний матеріал, який є настільки стабільною, що сталевою арматурою в профілях можна обійтися в 90% всіх установок. Щоб зменшити кількість тепло-мостів і збільшити енергоефективність, GENEO вікна володіють системною глибиною 86 мм і мають 6-камер. Центральна система ущільнення Uf піднімають значення опору теплопередачі до 0,85 Вт/м2К. Великий фальц 66 мм забезпечують достатньо місця для потрійного скління і відносно вузька ширина 115 мм забезпечує яскраве освітлення житлових приміщень за рахунок оптимального проникнення світла. Клас Звукоізоляції 5, зламостійкість клас 2 – без сталі. Крім того, вікна через знижений вага до 40 відсотків у порівнянні зі стандартними вікнами легше транспортувати і монтувати.

Для отримання додаткових відомостей про продукт серед зацікавлених www.rehau.de/geneo

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!