Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Енергозберігаючі металопластикові вікна в Києві

Пластикові вікна, які зберігають тепло — це реально! Енергозберігаючі вікна економлять тепло у вашому домі до 30 відсотків.

Для початку, продемонструємо Вам, за допомогою спеціального приладу — тепловізору, ті зони, в яких «губиться» тепло.

Примітка: найбільш холодні ділянки тепловізор зазначає фіолетовим і блакитним кольорами, помаранчевим — найтепліші.

Дані приладу показують, що найменш захищеними в плані тепловтрат виявилися вікна, балконні виходи і самі балкони. Тому, якщо Ви вирішили зробити квартиру енергетично ефективною, — треба починати саме з них!

Найбільшу площу в вікні займає склопакет, тому саме він відіграє значну роль в плані енергозбереження. Його можна утеплити наступними способами:

  • Встановити більшу кількість стекол. Але чим більше стекол, — тим важче конструкція. Це може вплинути на провисання стулки. Ще й світлопропускна здатність зменшується.
  • Зробити склопакет герметичним, а також збільшити відстань між стеклами. Оптимальна відстань між стеклами забезпечать віконні рами з профільних систем 5-ти і більше камер. Їх товщина (70 мм і більше) дозволяє зробити склопакети шириною до 52 мм порівняно зі звичайними, шириною 32 мм

Як працюють вікна з енергозберігаючим склом?

Найбільша тепловтрата у вікні відбувається за рахунок теплового випромінювання. Всі речі, нагріті усередині приміщення, випромінюють тепло. Неозброєним оком цього не побачиш, але можна уявити, що випромінювання практично без перешкод долає прозорі конструкції. Саме це ми бачимо на зображенні тепловізора. Тому найбільш правильним рішенням буде не збільшення кількості стекол, а використання так званого теплозахисного скла, яке, завдяки спеціальному покриттю, відбиває всередину приміщення довгохвильове (інфрачервоне) випромінювання, що надходить від нагрівальних приладів або опалювальних пристроїв. Таким чином, виклюються променеві втрати тепла через скляні конструкції. Опір теплопередачі з такими вікнами збільшуються до 0,71,2 м2 на З/Вт і більше.

Яка ж ефективність використання енергозберігаючих вікон?

Якщо в квартирі встановлено автономне опалення, то кожен місяць протягом опалювального сезону ви будете заощаджувати значну суму грошей. А, враховуючи той факт, що ціни на енергоносії постійно зростають, ця цифра буде збільшуватися. Якщо ж опалення в квартирі централізоване, то температура в приміщення збільшиться на кілька градусів.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!