Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Чому варто вибрати енергозберігаюче скло?

Як відомо, вікна – це одна із самих холодних конструкцій в будинку, а склопакети основна складова будь-якого вікна. Саме тому зараз стали дуже популярні екземпляри з енергозберігаючими характеристиками. Вони складаються з одного або декількох герметично з'єднаних в одну конструкцію стекол. Багаторічна практика застосування довела, що використовувати їх – це дуже вигідно і повністю виправдано з економічної точки зору.

Прошарок енергозберігаючих вікон

При їх виготовленні між стеклами вставляється герметична камера: її заповнюють осушеним повітрям або газом (аргон). Сухе повітря є відмінним теплоізолятором, але при всіх його позитивних якостях він сильно поступається аргону. Енергозберігаючі якості вікон, заповнених інертним газом, підвищуються в середньому на 5%.

На жаль, будь-який газ має властивість зникати, але цей процес протікає дуже повільно. Перш ніж це станеться, склопакети прослужать господареві довгі роки. В залежності від кількості стекол бувають не тільки однокамерні, але і двокамерні екземпляри. Використання останніх гарантує високу звукоізоляцію і теплоту приміщення.

Різновиди скла

Для енергозберігаючих склопакетів застосовують не тільки звичайне скло, але й низькоемісійне. Воно відрізняється тим, що має на внутрішній стороні спеціальне покриття з оксидів різних кольорових металів. Це, в свою чергу, допомагає захистити вікно від будь-яких пошкоджень і знижує емісійну здатність скла. Також енергозберігаючі пакети добре відбивають сонячну радіацію, захищають від випромінювання і скорочують втрати тепла. Низькоемісійне скло сприяють підвищенню температури в приміщенні взимку, а влітку зменшують її. Відпадає необхідність у використанні кондиціонерів або спеціальних опалювальних засобів.

Існує кілька типів їх покриття:

1. Скло K-типу. В процесі виробництва на нього наносять оксиди металів. Цей примірник є дуже міцними і може прослужити довгі роки. Потрібно віддати належне його стійкості до всіляких погодних умов і високій температурі.

Головними його перевагами є:

  • - Хороша теплоізоляція.
  • - Зменшення конденсації всередині пакету.
  • - Відмінна здатність світлопропускання.
  • - Міцне і довговічне покриття.
  • - Можливість подальшої обробки.

2. Скло I-типу. На енергозберігаючий шар вакуумно-магнетронним методом розпорошується срібло. Завдяки його унікальним якостям поверхня відбиває більшу частину електромагнітного випромінювання.

Скло цього типу має найбільш високі теплозберігаючі властивості, але воно не настільки довговічні в порівнянні з примірниками K-типу. Причиною цього є їх висока пошкоджуваність.

До його переваг можна додати:

  • - Хороші енергозберігаючі властивості.
  • - Зменшення конденсації всередині склопакета.
  • - Висока світлопроникність.
  • - Низька світловідбиваюча здатність.

При купівлі енергозберігаючих склопакетів важливо пам'ятати, що для отримання максимально комфортного результату не варто економити. Купувати вікна найкраще у якісних і перевірених компаній. В процесі виготовлення навіть найменша помилка або неякісний матеріал можуть призвести до серйозних помилок у всьому робочому процесі. Внаслідок цього вікна не будуть виконувати заявлені функції максимально якісно.

Встановлення енергозберігаючих склопакетів краще надати професіоналам. Самостійність же може спричинити за собою неприємні наслідки.

При дотриманні всіх умов експлуатації і якісної установки вікон ви отримаєте максимум користі протягом довгих років, притому уникнете колосальних витрат.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!