Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Замовити французький балкон у Києві замість радянських конструкцій

Французьке скління балконів (лоджій) являє собою скління від підлоги до стелі.

Ремонтні роботи не завжди проводяться всередині будинку, часом вимагає оновлення балконне приміщення. Важливо придивитися, бути може пора вибрати щось нове і сучасне, змінивши радянський балкон на французьку модель?

Французькі балкони набирають величезною популярністю серед споживачів. Можливо не всім відомо, що з себе представляє дана конструкція. Можна бачити кожен день балкон, але навіть не підозрювати що він чимось відрізняється від звичної всім лоджії.

Як же виглядає французький балкон? Професійна назва – портфнетр, що в перекладі означає двері і вікно. Не дивно що оригінал так збігається з конструкцією, яку можна споглядати в деяких багатоповерхових будинках або заміських дачах. Характерними рисами французького балкона можна назвати його мінімалізм, ковані решітки. Таке місце також використовувалося щоб провітрити кімнату з панорамними вікнами.

В даний час французькими балконами називають панорамні об'єкти зі стелі до підлоги, яка може бути обрамлені кованою огорожею. Якщо глянути на нього з боку, то візуально він буде нагадувати об'ємний кошик. Використовувати французький балкон як склад для зберігання непотрібних речей не вийде.

Не можна вважати таке приміщення марним. Для тих, хто обожнює займатися садовничеством, такий балкон буде дуже до речі. Без праці на ньому можна вирощувати квіти, саме вони і будуть шикарним прикрасою фасаду.

Кажучи загалом, французький балкон має дуже ошатного, європейського вигляду. З балкона такого милуватися заходами і світанками суцільне задоволення.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!