Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Готуємося до зими: як зберегти тепло в квартирах?

Сьогодні, коли на зміну дерев'яним вікнам все частіше приходять сучасні пластикові, питання їх правильного вибору стоїть як ніколи гостро. І як показує практика, велика кількість підприємств, що пропонують купити вікна в них, не робить рішення цієї проблеми простіше, а лише додатково погіршує її.

Різноманіття пропозицій від фірм, які виготовляють і монтують металопластикові вікна, Київ і область зустрічає кожен день. Воно здатне змусити розгубитися навіть досвідченого споживача, а про людей, які далекі від специфіки питання, і говорити не доводиться. Проте з наближенням ремонту кожен, так або інакше, починає дізнаватися найбільш поширені імена виробників віконних профілів і розрізняти конструкції, але чи достатньо цього, щоб зробити грамотний вибір?

На жаль, недоробки при установці і недоліки самого вікна стають очевидними тільки при його експлуатації, і з часом виявляється, що обіцяне якість, по ідеї гарантоване гучним ім'ям, залишає бажати кращого. Як же уникнути прикрого і досить витратного розчарування в такому важливому питанні?

Почнемо з того, чого ви очікуєте від свого вікна. Сучасні пластикові вікна здатні на багато що, і їх потенційні можливості залежать тільки від вашого вибору і готовності його оплатити. Довговічність матеріалу та його безпеку вам гарантовані за замовчуванням, а ось така властивість, як пожежна безпека, повинно бути обумовлено додатково. Те ж стосується і теплоізоляційних властивостей вікна. Для місцевості з теплим кліматом немає необхідності в багатокамерних вікнах, а ось суворі зимові холоди, недоліки опалювальної системи і бажання зберегти надходить у приміщення тепло зажадають від вас установки двокамерних вікон. Скла для таких пакетів краще вибирати зі спеціальним дзеркальним напиленням, яке збереже тепло. У жаркий час року тепловідбивне скло навпаки буде сприяти відображенню сонячних променів і дозволить зберігати приміщення прохолодним.

Суворий клімат, в якому можливі великі перепади температур, накладає свої вимоги на конструкцію пластикових вікон. Вони повинні витримувати такі коливання температури без деформації, для чого пластик, який вкрай чутливий до температурного режиму, оснащується армуючими елементами, і чим агресивніше дію навколишнього середовища, тим значніше повинна бути товщина армуючого профілю.

Пластикові вікна прекрасно поглинають звук, що особливо важливо для приміщень, розташованих у гучних районах міста або поблизу жвавих магістралей. Рівень звукоізоляції вікна також може змінюватись в залежності від ваших потреб, і це необхідно враховувати, замовляючи вікно.

Величезну роль для бездоганної служби вікон грає якість фурнітури. Саме вона «відповідає» за фіксацію стулок і їхнє щільне прилягання, і економія на її якості неприпустима. Особливо це важливо для важких стулок двокамерних вікон з високим рівнем звукоізоляції.

І, звичайно ж, не можна забувати про професійному монтажі вікна, без якого навіть якісний профіль не зможе виконувати поставлених перед ним завдань. Тільки уважне відношення до всіх без винятку елементів процесу виробництва і встановлення вікна дозволять вам досягти позитивного результату, який буде закріплений на довгий час.

Джерело

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!