Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Як вибрати вікна, мультифункціональний склопакет

Як ви думаєте, чому склопакет впливає на «погоду в домі»?

Скло — одне з найчутливіших місць у вікні. Звичайні склопакети зі штампом 4М1-16-4М1 - це 24 мм конструкція, яка являє собою два 4 мм скла марки М1 і дистанційну 16 мм рамку. Саме скло за рахунок того, що воно холодне в літній і зимовий час, нерідко сприяє утворенню конденсату і також прохолоді в неопалюваних приміщеннях. Для того, щоб люди купували склопакети, виробники використовують при їх випуску новітні технології Climaguardsolar.

Спочатку на ринку з'явилися такі зразки продукції, які зберігали краще тепло до 40% в зимовий час. Коли продажі пішли вгору асортимент продукції ще збільшився. Після проведення складних досліджень були винайдені поліпшені склопакети — багатофункціональне.

Рекламна фішка, чи вони справді такі дивні?

Родзинкою ринку стало зовнішнє скло, яке технологічно вже є ефективним відбивачем променів сонця. Такий ефект виникає через покриття скла шаром оксиду срібла. З вигляду такий склопакет від звичайного відрізняється всього ледь помітним ефектом дзеркала.

Новинка такої моделі — можливість тонованого напилення зовнішнього скла в різні кольори і регулювання рівня пропускання світла. Перевага такої системи — економія в будь-який час року. Перші марки таких пакетів продавалися по акціях, і швидко здобули популярність: люди розповідали своїм друзям про цю новинку ринку, а ті, щоб не відставати від сучасних тенденцій фішок економії, теж купували цей товар.

У літній час предмети всередині квартири не вигоряє і не перегрівалися, незважаючи на те, що рівень освітленості в кімнаті залишався колишнім. Взимку саме через скло вікон і дверей відбуваються найбільші втрати тепла. У мультифункціональних склопакетах в зимовий час на дотик скло тепле. Кімната менше замерзає, що призводить до економії грошей на витрати по електроспоживанню.

Також варто врахувати матеріал стін житла. У будинках з цегляними стінами в зимовий час тепліше, а влітку прохолодніше, і це дає можливість встановити ці «розумні» склопакети для істотної економії коштів. Але в панельних будинках, де стіни нагріваються влітку і промерзають взимку, ви навряд чи зможете заощадити багато. Але знизити витрати на опалення і кондиціонування в 2 рази цілком можливо.

Ціна цього задоволення варіюється від місця проживання людини, але в цілому трохи дорожче звичайних склопакетів, і на 20-40% більше, ніж енергозберігаючі вікна. Виробники кажуть, що мультипакеты відображають до 57% енергія сонця, а внутрішнє скло зберігає до 78% тепла всередині приміщення. Також сучасний склопакет збільшує ізоляцію від шуму.

Технічні характеристики мають велике значення. Коефіцієнт опору передачі тепла у звичайних склопакетів 0,32 м2°С/Вт, а у мультифункціональних від 0,60. Тепловтрата знижується в зимовий час на 42%.

Для заміни склопакетів можна зв'язатися з компанією, яка цим займається. Спочатку приїдуть фахівці: самі зроблять всі виміри, а потім і самі монтажники, які все вам встановлять. Але куди ж подіти старі вікна? Багато продавців міняють старі вікна, при цьому дають знижку 20-30% на свої послуги.

Склопакети по своїй будові мають всередині одну або дві камери. Вони обмежені дистанційною рамкою і повинні бути наповнені інертним газом — аргоном.

Завдяки цьому кількість конденсату і зменшуються тепловтрати. Ваші витрати на опалення свого приміщення зменшуються в кілька разів. У стандартних склопакетах 4 мм скла марки М1 дуже крихкі, їх міцність залежить від коефіцієнта проходження ультрафіолету. Такі скла не дають теплу проникати всередину, і у вас з'являється відчуття легкої прохолоди. Фольговані шторки відображають 90% світлової енергії, та їх експлуатація може призвести до перегрівання і руйнування скла або до прориву газу назовні. Це буває рідко, але все ж можливо.

Висновок. Мультифункціональне вікно дуже корисна річ, яка має свої плюси і мінуси.

Позитивні сторони:

  • - великий рівень пропуску світла і мале потрапляння ультрафіолету в приміщення;
  • - захист меблів від вигорання;
  • - ефект дзеркала з зовнішньої частини вікна;
  • - здатність тонування вікна.

Недоліком таких мультипакетов є тільки ціна, яка в декілька разів вище звичайних.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!