Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Встановлюємо прозорий козирок на балконі

До квартир у багатоповерхових будинках вище першого поверху додається балкон. Корисна прибудова дозволяє і білизна просушити, не виходячи з дому, і вийти подумати на свіжому повітрі, і навколишніми краєвидами помилуватися.

І невже немає ніяких недоліків? У мінусі не заскленого балкона те, що, не захищений дахом, він схильний падіння на нього атмосферних опадів або чогось, падаючого з верхніх поверхів.

Балконний недолік усувається шляхом накриття його козирком з монолітного полікарбонату товщиною всього 3 мм: і просто, і дієво:

  • Як у всякому ремонтно-будівельному справі, спочатку треба провести заміри за розмірами балкона. Його довжина і ширина, плюс по парі дециметрів на виступи. Впритул козирок не робиться: він повинен закривати балкон зверху з невеликим запасом.
  • За розмірами балкона робиться металевий каркас з профільних труб невеликого перерізу, якщо сам козирок передбачається крити полікарбонатним листом. Ми рекомендуємо використовувати монолітний полікарбонат. Цей матеріал набагато міцніше і довговічніше стільникового полікарбонату але і вартість дорожче. Каркас буде являти собою прямокутник на підставі з параметрами даху балкона. По кутах на трубу приварюється бічні кріплення.

Скління балконів і лоджій тут

Винос балконів і лоджій тут

Каркас конструкції забарвлюється спеціальною фарбою для захисту металу від корозії. Каркас можна виготовити як прямої форми так і вигнутою(арочний).

Одержаний навіс з полікарбонату прикріплюється анкерами на стіну і підлогу балкона наступного поверху. Перевіряється міцність закріпленого козирка.

І тепер відпочиваєте на балконі, не боячись форс-мажору зверху.

установка козирок на балкон

козирок полікарбонат на балкон

Козирок з полікарбонату на балкон

козирок з полікарбонату фото

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!