Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Ламіновані пластикові вікна

Все міняють вікна, і звичайно з просуванням пластикових вікон не посперечаєшся. Але от яка біда в цих вікон вони всі однакові. Адже не кожен хоче брати, те, що є.

Багатьом хочеться унікальних речей в своєму будинку. І що з цим робити? Виявляється, існує така послуга як ламінування пластикових вікон. Ламінація – це спеціальна процедура, яка полягає в тому, що на профіль вікон при підвищених температурах і механічному впливі наноситися кольорова плівка, що створює думку, що вікно з дерева. Для того щоб плівка не відстала при роботі з вікном необхідно деякий час витримати профіль.

Це не поганий вихід із ситуації, так як дерево дуже дороге. Колір плівки може бути будь-яким і відповідати вашої меблях та підлозі. Основні стандартні кольори ламінації пвх вікон це золотий дуб, темний дуб, махагон і горіх. З першого погляду і не скажеш, що вікно з пластика, але забарвлене під дерево. Тим більше цей процес не дуже-то багато людей і знають. До того ж ця плівка не тільки для дизайну згодиться. Вона має і захисні функції. Плівка для ламінування сприяє тому, що більша частина теплових випромінювань відображається, і загальна конструкція вікон зазнає меншого напруження.

Результатом цього є відсутність розгерметизації вікна. Також плівка захищає від пошкоджень і подряпин, що дає можливість вікна довше залишатися у вихідному стані. При нанесенні плівки використовується спеціальне покриття, яке стійке до ультрафіолету і воно ж не дає вигоряти забарвленні нашого віконця.

При виготовленні таких вікон можна пофантазувати. Існують односторонні кольорові вікна, коли тільки зсередини наноситься кольорова плівка. А також схожий варіант, коли плівка з одного боку, але зовні. І останній варіант двостороннє обклеювання плівкою. У це випадки навіть при відкритті вікна білих зазорів не буде видно.

Як доглядати за вікном? Коли вікно забруднилося його необхідно помити звичайним мильним розчином, а після висихання протерти сухою ганчірочкою. Ні в якому разі не використовуйте, різні миючі порошки з абразивом - це зашкодить поверхню.

колір золотий дуб

колір горіх

колір темний дуб

колір махагон

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!