Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Металокаркас на балконі

Засклені балкони і утеплені лоджії користуються величезною популярністю, завдяки таким позитивним якостям, як додаток місця до площі квартири або будинку, захист від не комфортних погодних умов і опадів, хороша шумоізоляція.

Якщо простору балкона недостатньо і потрібно максимально збільшити його корисну площу, існує спеціальна технологія виносу балконної конструкції за допомогою металевого каркаса.

Подивитися як виглядають балкони з виносом можна в фото балконів

Переваги каркасних конструкцій

Така технологія дозволяє зберегти всі переваги заскленого балкона, не обважнює будівельну конструкцію, додає їй додаткову стійкість. Каркасні конструкції дозволяють проводити скління будь-якого виду, з використанням алюмінієвих, пластикових і дерев'яних рам; вони забезпечують хорошу підтримку для даху балкона.

Ще однією особливістю переважної є, то що при створенні каркасного виносу на балконі буде збільшена загальна площа підвіконня, даний спосіб дозволяє встановлювати підвіконня глибиною до 40 см, не з'їдаючи при цьому вільну балконну площа.

Металеві каркасні конструкції виходять легкими і міцними, з їх допомогою можна не тільки збільшити корисну глибину балкона, але також розширити його по сторонам, що дасть додатковий вільний простір по всьому периметру лоджії.

До того ж вони набагато підвищують стійкість і безпеку всього балконного споруди. Виносні конструкції всередині і зовні обшивають панелями або сайдингом. Перед цим всі балки грунтують, ґрунтовка захищає конструкцію від вологи і корозії.

Види каркасних конструкцій

Конструкції складаються з металевого каркасу, який приварюють до парапету, стін, верхньому і нижньому перекриттів в залежності від бажаного способу установки скління і виносу балкона. Розрізняють основні способи встановлення каркасних конструкцій:

  • Винос балкона здійснюється за парапету – збільшується корисна площа підвіконня за рахунок зсуву всієї конструкції скління на 30-40 см. До стелі також кріпиться виносної каркас, що забезпечує додаткову підтримку і рівний рівень для установки склопакета. До верхнього перекриття додатково встановлюють металеві опорні кронштейни і приварюють виносні кути. Якщо установка йде на самому верхньому поверсі, то монтується самонесуча дах.
  • Встановлення каркасу для створення даху – застосовується у випадках відкритих балконів. Зводять надійну конструкцію даху, після чого йде обшивка всього балкона і його скління.
  • Винос балкона по підлозі і верхньому перекриття здійснюється в разі необхідності збільшення всього балконного простору. До нижнього перекриття кріпиться високоміцний каркас, в його основі сталеві профільовані труби. Рекомендується робити виступ по всім сторонам до 30 см. Для створення виносу зверху також встановлюють каркас від верхніх перекриттів.

Дізнатися ціни на балкони з виносом можна тут

Саму конструкцію зводять по всій висоті балкона від нижньої основи до верхнього каркаса. Конструкцію, яка після винесення залишилася відкритою слід обшити, для обшивки прийнято використовувати міцні сталеві листи. Такі балкони склити можна по всій висоті.

Монтаж каркасу для розширення балконної конструкції по сторонах – виробляють тільки у разі, коли нема установлених поруч балконів, і коли є можливість використовувати вільний простір для цих цілей.

Якщо на балконі до зведення каркасної конструкції вже був парапет, його демонтують тільки після повного завершення монтажу каркасу. Готову конструкцію обшивають для додання зовнішнього вигляду і її захисту. Такі балкони дозволяють проводити на них роботи по утепленню, що дуже важливо при створенні скління і дає додаткові можливості використання балконного простору.

Установка повної балконної конструкції - найбільш складний вид робіт, що вимагає узгодження комунальних служб, не рекомендується проводити самостійно. В цьому випадку зводиться підстава для балкона, встановлюється каркасний парапет, монтується дах і бічні стінки балкона.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!