Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Заощадити до 30% витрат на енергозберігаючі вікна

Левова частина розпланованих сімейних грошей доводиться витрачати на комунальні послуги та утеплення будинку, квартири. Особливо взимку. Державна компенсація за кредитом нещодавно стартувала програми "Тепла оселя" знизить ці фінансові навантаження. Вона запущена 4 серпня 2015 року та затверджена Постановою Кабміну № 231. Партнери цієї програми – «Ощадбанк», «Укргазбанк».

Скільки ви заощадите?

Кредит ви отримуєте на строк 3 роки. Він доступний і для звичайних громадян, і для підприємців. Вік кредитозаемщика – від 21 року, а в день закінчення договору людині не може бути більше 65 років.

  • Сума, яка видається – до 50 тисяч гривень (але 1 кредитний договір обмежується 14 тис. грн).
  • Комісія (одноразова) – до 3%
  • Ставка (річна) – 24,5%
  • Власні засоби – 10%

Замовляючи енергозберігаючі вікна, якісні матеріали для утеплення стін і даху, потрібне вам обладнання (наприклад, котел з декількома ступенями захисту), ви зумієте зберегти майже третину власного бюджету.

Скільки тепла ви збережете

Мета будь-якої сім'ї в холодний сезон – зробити більш теплымы кімнати, а будинок затишніше. Чи знаєте ви, що найбільша частка тепла – до 47% - йде через вікна? Далі лідер пропускаемости холоду – стіни (близько 18%), димохід (або часто встановлюються вентиляційні ходи) – близько 15%, і підвальні приміщення (підлоги) – близько 9%.

У нас по цій державній програмі ви можете замовити теплі вікна, установка яких допоможе зберегти майже половину дорогоцінного тепла. Вони гарні і як оновлення житла, адже гарантійний термін служби - до 50 років. І для багатоквартирного, і для приватного будинку це утеплення стане відмінним подарунком в суворі холодні сезони.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!