Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Нащільники

Нащільник — це пластиковий або металевий профіль, призначений для закриття монтажного шва між віконною рамою і отвором. Самоклеючий нащельник ПВХ являє собою плоску смугу з жорсткого ПВХ з додатковою бічною кромкою з м'якого ПВХ і нанесеними на профіль з лицьової сторони захисною плівкою, з монтажної сторони — двосторонньою клейкою стрічкою.

При установці пластикового вікна або балкона неминуче буде стик між віконною рамою і стіною, який заповнюється монтажною піною. З внутрішньої сторони піна обрізається і ховається при обробці віконних укосів. З зовнішньої сторони піна закривається металевими прямими чи Г-подібними пластинами - нащельниками. Нащільники бувають різних розмірів і форм, і виготовляються індивідуально для кожного замовлення.

Самоклеючий нащельник в основному використовується усередині приміщення і надійно закриває монтажні шви при монтажі вікон і при будь-якій обробці, де це необхідно.

Нащільник ПВХ є ідеальним профілем для захисту нанесеної монтажної піни від впливу ультрафіолетового випромінювання і прямого попадання вологи.

Рекомендуємо застосовувати їх у всіх випадках примикання віконних і дверних блоків до стіни.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!