Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Новини ринку металопластикової продукції

29 січня 2017

МІЖГАЛУЗЕВИЙ ОБМІН: САЛАМАНДРА ОТРИМУЄ ПОЗИТИВНИЙ ВИСНОВОК ВІД БУДІВНИЦТВА

детальніше...
15 жовтня 2016

GENEO (ГЕНЕО) - вікна для реконструкції старих будівель Берліна

В Районі Мариендорф в Берліні житловий комплекс 1920-х років був реставрований в період з травня по вересень цього року з допомогою енергоефективних пластикових вікон REHAU.

детальніше...
Пряме попадання в плані якості і надійності від REHAU
24 червня 2016

Andreas Köpke будує з REHAU

Вже 11 років тому Andreas Köpke, колишній воротар світового класу і офіційний тренер німецької збірної з футболу вирішив при будівництві свого будинку використати численні системи для дому REHAU. Тепер при ремонті квартири в Нюрнбурге він вдається, переконаний у високому класі і надійності, ще раз до вікон від REHAU. У короткій розмові він пояснив свої мотиви.

детальніше...
УЧАСТИЕ НА ВЫСТАВКЕ FENSTERBAU/FRONTALE 2016: КОМПАНИЯ SALAMANDER
23 квітня 2016

УСПЕШНОЕ УЧАСТИЕ НА ВЫСТАВКЕ FENSTERBAU/FRONTALE 2016: КОМПАНИЯ SALAMANDER ОТМЕЧАЕТСЯ СИСТЕМНЫМИ РЕШЕНИЯМИ, ОРИЕНТИРОВАННЫМИ НА ПОТРЕБНОСТИ РЫНКА, А ТАКЖЕ АКЦЕНТОМ НА КЛИЕНТАХ

детальніше...
Вікно, яке вентилює в закритому стані
18 квітня 2016

У рамках просування своєї інноваційної продукції, концерн Рехау оголосив конкурс для німецьких споживачів.

детальніше...
Енергозберігаючі вікна від Rehau
15 квітня 2016

Проти підвищення цін на енергоносії поки неможливо нічого зробити. Через погано ізольовані вікна втрачається даремно багато цінної енергії. На жаль, за ці втрати споживачі повинні платити в будь-якому випадку.

детальніше...
REHAU ВСЕ ВКЛЮЧЕНО на виставці Fensterbau Frontale
27 березня 2016

З 16 по 19 березня 2016 року у виставковому центрі Нюрнберга відкрилася Міжнародна спеціалізована виставка вікон, дверей і фасадів FENSTERBAU Frontale , яка проходить кожні два роки. В цьому році шоу побачила велику кількість відвідувачів і спостерігався високий рівень інтернаціональності. За участю більш 110000 чоловік, новий рекорд для Fensterbau Фронтале був встановлений і для REHAU теж. Пік в перерві на стенді 123 в залі 4A ще раз відображає велику зацікавленість і готовність c підтримкою Рехау, інвестувати в області такі як доступні інтегровані системи вентиляції.

детальніше...
КОМПАНІЯ SALAMANDER ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ СИСТЕМУ ПІДЙОМНО-РОЗСУВНИХ ДВЕРЕЙ: «evolutionDrive: HST»
25 березня 2016

На виставці fensterbau/frontale компанія Salamander Industrie-Produkte GmbH (www.sip-windows.com), один з провідних європейських постачальників енергозберігаючих систем для пластикових вікон і дверей, представляє нові підйомно-розсувні двері "evolutionDrive: HST". Система підйомно-розсувних дверей з конструктивною глибиною 82 мм відрізняється продуманою конструкцією, вражаючою функціональністю і непорівнянною теплоізоляційними.

детальніше...
REHAU є офіційним партнером Audi TT Sport Cup
22 березня 2016

Полімер спеціаліст REHAU є офіційним партнером Audi TT Sport Cup

детальніше...
Viknar'off на міжнародній виставці Fensterbau Frontale 2016
21 березня 2016
детальніше...
Вікно в європейську економію
16 листопада 2015

Чому багатий та ситий європеєць платить за тепло у своїй квартирі менше, ніж бідний та голодний українець?

детальніше...
системи Aluplast Ideal 8000
9 жовтня 2015

Металопластикові вироби системи Aluplast Ideal 8000 успішно пройшли сертифікацію в інституті віконних технологій ift-Rosenheim.

Всі випробування проведені відповідно з європейським стандартом EN 14351-1, що регулює властивості віконних конструкцій: повітро - і водонепроникність, стійкість до вітрових навантажень, ударостійкість та інші.

детальніше...
4 жовтня 2015

Сьогодні, коли на зміну дерев'яним вікнам все частіше приходять сучасні пластикові, питання їх правильного вибору стоїть як ніколи гостро. І як показує практика, велика кількість підприємств, що пропонують купити вікна в них, не робить рішення цієї проблеми простіше, а лише додатково погіршує її.

детальніше...
Презентації REHAU в рамках проекту USAID
26 вересня 2015

«Муніципальна енергетична реформа в Україні»

24 вересня головний спеціаліст REHAU з питань ефективної термомодернізації житла Олексій Біленко презентував переваги сучасних енергоефективних вікон представникам провідних бібліотек України.

детальніше...
15 лютого 2014

Склопакети з вакуумною ізоляцією або вакуумні склопакети (vacuum insulating glazing - VIG) винайдені більше 20 років тому, вони як і раніше залишаються новинкою на ринку СПК, повідомляє портал ВІКНА МЕДІА.

детальніше...

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!