Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Об'єднання балконів, лоджій з приміщеннями

Розширити простір квартири можна за рахунок об'єднання балкона або лоджії з прилеглою приміщенням. В основному, таким приміщенням є кухня.

До початку робіт по об'єднанню балкона (лоджії) демонтують старе вікна, балконні двері та вікно, а також старе підвіконня. Потім треба зробити теплий балкон під ключ. Після цього за допомогою тонкого наливної підлоги остаточно вирівнюються рівні балконного і прилеглого приміщення. Після цього з гіпсокартону будується своєрідний портал, об'єднує балкон і приміщення, який обклеюється шпалерами на Ваш смак, а за допомогою дерев'яного пофарбованого наличника забирається зазор між стіною і гіпсокартонної конструкцією.

Утеплений стелю з решетування обшивається пластиковими панелями, бажано білого кольору. Якщо ж за планом є додаткове освітлення, то в панелях вирізують отвори під світильники.

Для підлогового покриття підійде не дуже товстий ламінат (товщина листа 3-4 мм). Перед тим як укладати ламінат, потрібно укласти підкладку зі спіненого поліетилену. При самостійній укладанні ламінату не забувайте, що в набір для укладання входять пластикові клини для отримання рівних від стін зазорів, колодка для підбиття панелей, монтажна скоба. Після встановлення ламінату не варто забувати і про плінтусах.

Варіанти об'єднання балконів і лоджій з прилеглими приміщеннями:

об'єднання кухні з балконом

об'єднання кімнати з балконом

об'єднання спальні з балконом

Документальне оформлення перепланування

При перепланування в квартирі потрібно мати на це офіційний дозвіл. Крім цього, повне об'єднання балкона і кухні забороняється житловим законодавством, тому для узаконення перепланування балкон і кухню слід розділити дверима, як прописано в будівельних нормах і правилах.

Для отримання інформації щодо вартості робіт по об'єднанню балконів або лоджій з прилеглим приміщенням звертайтеся до наших фахівців.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!