Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Пластикові вікна Salamander - завжди на висоті.

Одним з найстаріших і шанованих брендів якісних елітних вікон по праву вважається Salamander. Як з'явився цей бренд? Чи має він якесь відношення до взуття? Які віконні профілі пропонує покупцеві Salamander?

Німці – родоначальники пластикового вікна. Німецькі профілі при виготовленні вікна визнані найкращими за конструктивності і якості композитного матеріалу, який служить сировиною для екструзії профілю. Salamander – перший серед кращих на ринку скляних виробів. Це вікна з великою історією і гідною репутацією.

Трохи історії

Пластикові вікна Саламандер у Києві з'явилися у 90-х і відразу ж зарекомендували себе на відмінно. А перші встановлені вікна в Німеччині служать дотепер.

Дізнатися ціну та замовити вікна Саламандер можна по телефону в офісі. Приблизну вартість можна оцінити в онлайн калькуляторі

На сьогоднішній день альянс компаній складається з двох гігантів-виробників Brugmann та Salamander. А понад століття тому це виробництво, засноване в 1885 році, славилося відмінною взуттям, відомої на всю Європу. Ім'я засновника компанії – Якоб Зигле.

1960 рік ознаменувався для іменитого взуттєвого виробника початком вивчення і роботою над рецептурою синтетичних матеріалів для виробництва підошов і каблуків. Це було зародженням нового напряму Salamander. До 1973 році марка вже була в числі новаторів і виробників систем ПВХ для віконного сегмента ринку Європи. Відтоді цей напрямок у рамках компанії прийняло курс на пошук нових ідей, що формують всю віконну індустрію, задають тон і рівень стандартів виробництва світлопрозорих виробів. І донині лейбл Salamander зберігає лідируючі позиції.

Конструктивні переваги марки Salamander

Технологічність, висока естетика, маса переваг – все це є відмінною особливістю профільних конструкцій Salamander. Головними рисами цієї марки фахівці віконного виробництва вважають високу якість виробів, бездоганну білизну і ідеальну глянсову поверхню. До інших достоїнств відносяться наступні:

 • 1. Товщина основних стінок і перегородок усередині профілю відповідає вимогам класу DUI. Це говорить про стабільність зварного шва і тривалому терміні експлуатації готового продукту.
 • 2. На перегородці всередині рами є кріпильні припливи. Вони гарантують непорушне кріплення фурнітурних елементів.
 • 3. Завдяки маленьким виступам внутрішнє армування з металу не стосується стінок камери, що значно підвищує теплові функції профілю. Це відбувається за рахунок зниження передачі тепла за допомогою армиров
 • 4. Армування сконструйовано однаковим способом і в стулці, і в рамі. Це робить можливим застосування замкнутої форми у виробах з високим запитом до навантажень.
 • 5. Фальц сконструйований особливим способом (з подвійним нахилом поверхні), що сприяє легкому видаленню дощової вологи і конденсату.
 • 6. Технічні можливості габаритів стулки значно зростають за рахунок закріплення петель крізь три стінки.
 • 7. Існує можливість використання фурнітури із захисними елементами самого високого рівня.
 • 8. Десять зразків з десяти можливих пройшли випробування на ударостійкість при температурі мінус 30 градусів за Цельсієм.

Тільки оригінальна продукція Саламандер в Києві від компанії "Викнапласт" за найкращими цінами!

Короткий огляд профілів Salamander

Design 2D. Ця система втілює ідеальне поєднання класичних форм і функціональності. За рахунок особливостей конструкції гарантується стійка захист від продуваний і протягів. Неординарний грамотний дизайн округлої форми профілів виділяє профілі Salamander з усієї аналогічної продукції. Ширина профілю складає 60 мм. Вони виробляються трьох - і четырехкамерными. Контур зовні виконаний з радіусом округлення 5 міліметрів. Особлива геометрія системи з великими внутрішніми камерами сприяють високим параметрами теплозбереження та звукоізоляції. Технічні показники:

 • коефіцієнт теплоізоляції – 0,64 кв. м °С/Вт;
 • показник шумоізоляції – 39-42дб;
 • ширина з/п – 32 мм;
 • скошений фальц подвійний.

Design 3D. Він уособлює плавність ліній, виробляється шириною 76 міліметрів, з п'ятьма камерами всередині профілю (в стулці 4 камери) і трьома лініями ущільнення. Коефіцієнт теплоізоляції 0,79 кв. м °С/Вт; використовується з/п – до 48 мм. Дана система ПВХ – це ідеальне поєднання відмінної якості і прийнятної ціни.

Streamline – це символ новацій віконного сегмента XXI століття. Має круглу стулку, 5-камерний профіль, ширину 76 мм, теплоізоляцію 0,77 кв. м °С/Вт. Ширина з/п – 48 мм Профіль пройшов випробування по морозостійкості при температурі -55°С. Відмітна особливість конструкції – перегородки всередині у вигляді лабіринту. Це сприяє плідному розподілу навантажень при контролі статики петлевий групи. Цей профіль створений для людей, що віддають перевагу інновації та ексклюзив.

Salamander iD – профільні системи для дверних груп. Має комплекс технічних особливостей, екологічний, як і вся продукція Salamander. Гарантує довговічність і ідеальну білизну пропонованих елементів. Плюсом для клієнтів є оснащення потрійним затвором фурнітурної групи, що забезпечує вхідних дверей неперевершені протизламні якості.

BluEvolution. Остання суперсучасна передова розробка для першокласних вікон майбутнього. 6-камерна система з монтажною глибиною 92мм створена для найвищого ступеня дизайну і энергоефективности. Проводиться профіль тільки в Німеччині на високотехнологічному обладнанні. 100% екологічно чистий матеріал є безсумнівно кращим вибором для вашого нового будинку.

Продукція Salamander проводиться на сучасних верстатах найвищої якості. Екструзія виконується з точним дотриманням технології використовуваного композиту, на рекомендованій швидкості виходу профілю з екструдера. Бренд Salamander дорожить своєю віковою репутацією і продовжує дивувати своїх вірних шанувальників довговічною продукцією відмінної якості.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!