Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Панорамний балкон в Києві

Установка і об'єднання панорамного балкона з житловою кімнатою в Києві на Дружби народів 8.

Погода у країнах, розташованих у середній кліматичній смузі, рідко дає можливість насолодитися і повноцінно скористатися всією площею балкона в квартирі. А адже практично кожного з нас ці пару квадратних метрів часом критично не вистачає. Адже його можна використовувати як кабінет, гардероб, кімнату для занять спортом або навіть розбити зимовий сад. Варіантів замовити панорамний балкон у Києві багато.

Варіанти

Щоб сміливо приступити до перепланування квартири, потрібно розуміти складність роботи і важливість тих елементів конструкції, які, можливо, доведеться усунути. Фахівці розрізняють три види перепланування.

Це скління:

  • - холодне;
  • - з утепленням стінок балкона;
  • - з'єднання кімнати з балконом.

Особливості

В залежності від того, якого масштабу планується виконати зміни і конструкції самого будинку, прямо залежить складність процесу об'єднання кімнати з балконом. Наприклад, якщо будинок побудований з цегли, а ви плануєте розібрати при переплануванні частина стіни під балконних вікном, то в проекті обов'язково потрібно буде передбачити можливість посилення і додаткові кріплення для цього місця.

Особливо складно виконати з'єднання балкона з житловим приміщенням в панельному або блочному будинку. Обґрунтуванням даного моменту є те що балконна плита зафіксована між елементами стін. Виходить, що якщо прибрати цю плиту, балкон просто зруйнується. В такому разі мешканці можуть піти на хитрість і не зносити її зовсім, а використовувати як декоративний столик або барну стійку. Але в будь-якому разі все це повинно бути передбачено в плані робіт.

Що використовувати

Після того як питання з дозволом залагоджено, можна приступати до найважливішого – з'єднанню балкона з кімнатою. В першу чергу майстри повинні зробити отвір по заздалегідь виконаним мітках. Весь будівельний сміття прибирають, усувають пил і приступають до оздоблювальних робіт. Під обробкою розуміються всі ті процеси, які допоможуть влаштувати балконне приміщення непросто додатковою площею, але і максимально корисним місцем у вашому домі. У першу чергу потрібно подумати про утеплення.

В даному проекті використовувалися теплі віконні рами з п'ятикамерного профілю та двокамерний склопакет з енергозбереженням. Замовник побажав поставити по центру пакет з максимально великим оглядом. Використовувався склопакет з зовнішнім склом 6мм. Ціна балкона з установкою на жовтень 2016 р становила 24550грн.

установка панорамного балкона

скляний балкон фото

панорамний балкон

балкон з кімнати

IMG_20161012_155824

оглядовий балкон

фото панорамний балкон

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!