Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Паралельно-зсувні двері саламандер

Паралельно-зсувні (поворотно-зсувні) двері фото

Паралельно-зсувні (поворотно-зсувні) двері Salamander підходять практично до будь-якому приміщенню. Особливо популярні з цих "раздвижек" виходи на тераси приватних будинків.

Замовити оригінальні німецькі паралельно-зсувні двері в Києві та передмісті, можна в компанії Викнапласт.

Поворотні двері останнім часом почали завойовувати популярність. У закритому положенні зовні вони не відрізняються від орних дверей. Різниця полягає в механізмі відкривання, який дає можливість їм вільно відкриватися в будь-яку сторону. В основному використовується поворотно-зсувна фурнітура відомих виробників - Roto il Patio або Siegenia Portal PZK 160(200):

Складні двері складаються з сегментів, з'єднаних між собою за допомогою петель. При додатку зусилля сегменти складаються, тим самим відкриваючи дверний проріз. Розрізняють два типу: «гармошка» і «книжка». Підходить коли відсутнє місце для поворотної зони.

За матеріалом виготовлення дерев'яні двері поступаються лідируючі позиції. Вони екологічні, можна реставрувати. Є один недолік: не терплять вологу, який може діяти на них згубно, якщо двері виходить на вулицю. З-за нашого клімату такі двері не будуть довго працювати.

Пластикові двері довговічні, стійкі до вологи і перепадів температур, але не паропроникні. Вони вписуються практично у всі інтер'єри. А навіть можуть виглядати дуже красиво. Особливо ефектно виглядають двері-розсунення ламіновані в масі кольором золотою або темний дуб.

Останнім часом у виробництві використовують алюміній. Вони прекрасно підходять для інтер'єру, оформленого в стилі хай-тек.

Компанія Викнапласт з задоволенням готова запропонувати німецькі паралельно-зсувні двері Salamander Streamline з якісним монтажем за помірну ціну. Звертайтеся за телефонами в контактах або соцмережах.

балконні двері стрімлайн

вікна саламандер стрімлайн

окна стримлайн фото

двері саламандер стрімлайн

паралельно сдвижные двери саламандр

паралельно зсувні двері вигляд зсередини

паралельно зсувні двері торець

поворотно-зсувні двері стрімлайн

розсунення двері фото

фото саламандер стрімлайн

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!