Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Підлога на балконі: кращі матеріали та їх особливості

У квартирах балконний ділянку передбачає первинний ухил в кілька градусів, щоб потрапила вода стікала вниз, а не залишалася на поверхні. Виходячи з цього факту, спочатку необхідно вирівняти підлогу, незважаючи на те, що невеликий простір може бути відкритого і закритого типу. Але в деяких випадках це можна зробити і в процесі облагородження підлоги. Незважаючи на цей нюанс, головне приділити велику увагу саме придатного матеріалу для підлогового покриття на балконі.

Перед тим як робити підлогу на балконі, необхідно зробити скління. Інформація тут

Розглянемо найпоширеніші і якісні матеріали з їх особливостями:

Керамічна плитка

Міцний і доступний будівельний матеріал, який служить десятиліттями без особливого догляду і ремонту. Плитка укладається на цементну основу (стяжка) за допомогою клейової суміші. Статева плитка виготовляється за особливою технологією з глини, що дозволяє їй бути міцною, незважаючи на невелику товщину. Після правильного укладання її поверхні не страшні важкі навантаження і механічні впливи. Широкий вибір дозволяє підібрати різні розміри, забарвлення, глянсову або шорстку поверхню плиток.

Лінолеум

Найпростіший малобюджетний варіант для настилу підлоги балкона — це лінолеум. В рулонному вигляді його досить розстелити на рівну поверхню попередньо обробивши її ПВА. Після повного приклеювання по периметру можна притиснути краю пластиковим плінтусом. Сучасний вибір надає можливість купити товстий лінолеум з нижньої ворсистою прошарком, яка служить в якості підкладки. Матеріал з гумовим наповнювачем не може суперничати по міцності і зносостійкості з кахлем або паркетом, але деякий час прослужить бездоганно.

Ламінат

Практичний матеріал такий, як ламінат, може використовуватися не тільки всередині приміщень, але і на більш вибагливий домашньої території — балконі. Головне —купувати його з класом №33 та з лакованим покриттям з двох сторін. Це дозволяє застерегти пресовані компоненти від розбухання під час накопичення надлишкової вологості. Підвищена категорія зносостійкості дозволяє проводити практичні будь-які домашні роботи на його поверхні. Завдяки спеціальним замках стикування листів між собою, ламінат укладається досить швидко, але слід пам'ятати про необхідність використання підкладки.

Наливна підлога

Особлива рідка субстанція дозволяє застосовувати міцний матеріал для утеплення та захисту підлоги на балконі. Процес заливки практично не відрізняється від процесу виробництва затоки бетонної стяжки. Єдина відмінність — суміш практично не потребує постійного розгладженні. Після повного застигання суміш стає схожою на скляну поверхню з високими показниками до механічних пошкоджень. Єдиний недолік — висока ціна.

Якщо балкон використовується як додаткова невелика прохідна кімната, необхідно встановлювати на ньому систему «тепла підлога».

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!