Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Підвіконня

Підвіконня повинно протистояти проникненню холоду в приміщення з вулиці і одночасно перешкоджати «витоку» теплого повітря з приміщення назовні. Завдання підвіконь — регулювати напрямок конвекційних потоків теплого повітря, які повинні підніматися вгору, посилюючи теплий повітряний прошарок біля вікна і прилеглої до нього ділянки стіни.

Пластиковий підвіконня — практичне прикраса якісного металопластикового вікна: тут можна поставити горщики для квітів, сувеніри та інші дрібниці.

Властивості цього конструкційного елемента такі ж, як і у ПВХ-профілю: висока стійкість до гниття, розкладання матеріалу, абсолютна водонепроникність і низька займистість.

Підвіконня з ПВХ ідеальні в експлуатації. Вони міцні завдяки особливій конструкції ребер жорсткості, здатні довго зберігати відмінний зовнішній вигляд вікна, балкона або лоджії. Цей тип пластику, що забезпечує підвищену стійкість до подряпин, хімічних засобів та інших агресивних впливів. Навіть тривале перебування під ультрафіолетовими променями не змінить колір і якість виробу. При цьому вони не вимагають спеціального догляду, додаткового фарбування і лакування: вони зберігають експлуатаційні характеристики протягом багатьох років. У компанії Викнапласт можна замовити підвіконня українських та європейських виробників за доступною ціною в Києві.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!