Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Пластикові (металопластикові) вхідні двері

Вхідні двері – це перше, що кидається в очі людині, яка приходить у будь-яку організацію, установу або до когось у гості. Тому, щоб не позбавити відвідувача бажання спілкування, зовнішній вигляд дверей повинен бути охайним і привабливим. Поряд з гідним естетичним оформленням, не менш важливою якістю, що пред'являються до вхідних дверей, є висока ступінь їх здатності до захисту від несанкціонованих проникнень. Крім того, двері повинні бути зручними, надійними, виключають продування приміщень, довговічними.

Поєднання цих необхідних якостей найбільш вдало відображається в сучасних пластикових вхідних дверях, що набирають все більшу популярність, як у Європі, світі, так і в нашій країні.

Конструктивні особливості

У виробництві сучасних вхідних дверей використовуються системи, які складаються з 5-ти або 3-х камерних профілів, а також внутрішньої і зовнішньої стінок. При цьому, зовнішня стінка має товщину не менше 3-х мм. Таке конструктивне рішення забезпечує високу міцність, довговічність їх експлуатації. Гарантами якості застосовуваних профілів є їх виробники – найчастіше це відомі компанії - Rehau, Salamander, їх прихильність до дотримання діючих європейських норм, а також стандарту якості.

Окремі виробники застосовують при виробництві вхідних дверей спеціальні кутові вставки, кутові підсилювачі, які дозволяють збільшити площу поверхонь, що зварюються, знижують ймовірність деформацій профілю від впливу температурних і механічних навантажень. Таке технічне рішення забезпечує додаткове посилення жорсткості конструкції.

Фурнітура

Двері комплектуються широким спектром фурнітури. Найчастіше застосовуються багато запірні замки, які крім основної функції, посилюють ступінь прилягання стулок, практично повністю виключають продувність дверної системи. З метою досягнення високого ступеня захисту від зломів, переважна кількість виробників комплектують двері системою спеціальних цапф, розташованих по всьому периметру.

Застосування сучасних навісних петель дозволяє проводити регулювання полотна двері в 5-ти напрямках, надійно утримувати навантаження вагою 120 кілограмів, гарантують 300 000 повторень відкривання та закривання дверей. Це в 2-а рази перевищує норму, встановлену чинними в країні стандартів. Найбільш широко у виробництві дверей застосовується фурнітура Dr. Hahn, Siegenia, MACO.

Варіанти оформлення

За бажанням замовника вхідні двері з пвх можуть виконуватися c частково заскленим виконанням. Для цього найчастіше застосовуються двох або трьох камерні склопакети з енергозберігаючим склом, а за необхідності, для підвищення рівня безпеки, такі склопакети додатково комплектуються триплексом. Широко використовується сатинова(біле матове) скло, або скла з тонувальної плівкою або в масі. Як і пластикові вікна, двері ламінуються плівками під дерево або інший колір по RAL.

У результаті на виході – красиві, зручні і надійні вхідні двері, здатні прикрасити фасад і вселити впевненість у безпеці.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!