Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Пластикові вікна REHAU BRILLANT - Design

Елітне будівництво будинків передбачає використання унікальних і спеціальних віконних технологій, і одним з таких варіантів є система пластикових віконних груп REHAU BRILLIANT-Design, які визнані найкращими і передовими для елітного житлового будівництва. Якщо ви плануєте використовувати пластикові вікна Рехау для вашого будинку, спробуйте систему конструкцій німецького виробника, які користуються великою популярністю серед споживачів.

Інноваційні оригінальні німецькі пластикові вікна Rehau Geneo в Києві тут.

Технологічні та конструкційні особливості REHAU BRILLANT-Design

Важливі технічні та конструкційні особливості віконної системної конструкції виробництва Німеччина:

 • Глибина профільного елемента – 70 мм, для конструкційної коробки можливе виконання 80мм
 • Кількість використовуваних камер в конструкції – 5
 • Характеристики теплопередачі k = 1,2 Вт/м2К (R=0,79 м20с/Вт)
 • Характеристики звукоізоляції, використовується до 5 (VID 2719)
 • Характеристика захисту від злому, використовується до класу 3 відповідно (DIN V ENV 1627)
 • Повітронепроникність, а також водонепроникність, використовується до класу навантажень рівня З
 • Універсальне інженерне рішення – для елементів кутових з'єднань передбачено виключення утворення конденсату

Переваги та позитивні особливості системи Rehau BRILLANT-Design

Унікальні віконні системи для елітного житла мають свої особливості та характеристики, що роблять вікна популярні в своєму класі віконних технологій. Найважливіші позитивні моменти віконних технологій REHAU Брилант-Design:

 • Чудова теплоізоляція. Тільки тут ви побачите відмінні та чудові характеристики теплоізоляції, які ідеально поєднуються з універсальним дизайнерським рішенням при виготовленні конструкції віконних груп
 • Енергозбереження. Завдяки наявності 5-ти камерного скла, а також поліпшеним характеристиками профілю, ви можете оптимально забезпечити збереження тепла в зимовий період року, а влітку отримати природну прохолоду приміщення
 • Презентабельність. Завдяки технічній можливості, віконна система дозволяє запропонувати вишуканий стиль вікна, яка полягає в неймовірно гладкою і блискучою поверхні профілю, а також закруглені елементи стулок з зовнішньої сторони. Відмінні рішення колірного виконання конструкції та сучасні можливості реалізації дизайну для скосів вікна.
 • Безпека. Тільки тут ви можете використовувати найнадійнішу і саму практичну захист від злому, яка полягає у використанні сучасної фурнітури для технології РЕХАУ BRILLANT-Design
 • ClimaGuard Solar. Нова формула скло ClimaGuard Solar містить елементи срібла, які в зимовий час року дозволять вам отримати додаткове тепло для дому, при цьому ви безкоштовно отримуєте додаткове джерело тепла для приміщення. У технології розроблені методики теплозберігаючою системи ClimaGuard і сучасні можливості обробки захисту скла SunGuard

Універсальність ClimaGuard Solar, дозволяє використовувати скло для кращих віконних систем, які вимагають високих параметрів експлуатації, і ця система повною мірою відповідає цим вимогам. Регламентні вимоги відповідають стандарту R0 = 0.66 м2С/Вт (технологічне вимога регламенту ГОСТ 24866-99). Энергопропускная здатність має наступні характеристики - g = 66 %, EN 410, таким чином, ви отримуєте можливість отримати абсолютно безкоштовне тепло для вашого будинку в зимовий час року.

Мультиселективные скла для REHAU BRILLANT-Design

У технології Рехау Брилант - Дизайн передбачено використання двокамерного варіанти мультиселективного склопакета, який збільшує технічні характеристики віконної системи під час експлуатації. Склопакет не пропускає зайвий шум з вулиці, має досить універсальні звукоізоляційні характеристики. У зимовий час року ви можете отримати додаткове джерело тепла, яке стане вагомою перевагою при використанні віконної конструкції в найхолоднішу пору року. Незважаючи на те, що мультиселективные скла відносяться до класу дорогих, ви в повній мірі на собі можете відчути економічний ефект від використання віконної технології REHAU Брилант-Design. Склопакети разом з віконним профілем надійно захищають від підвищених звукових режимів, збільшеної навантаження шуму, вібрації, стійко витримують різкі перепади температури і практично виключають появу протягів в будинку.

Мультиселективный склопакет самий надійний і якісний. Можна додатково замовити бронестекла, які неможливо пробити самими важкими предметами, в тому числі кулею, тим самим протизламність, це кращі характеристики для безпеки віконної конструкції Рехау Брилант - Дизайн.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!