Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Чи підробляють профіль Salamander?

Більше 10 років ми працюємо з металопластиковими конструкціями і ми «з закритими очима» можемо відрізнити якісний профіль від підробки.

Ми часто чуємо про підробку профілю Salamander. Давайте розберемося, що тут до чого.

Дізнатися характеристики вікон Саламандер можна по посиланням>

Є український профіль ALM-Plast, який за зовнішнім виглядом дуже нагадує профільну систему від Salamander Design 2D.

Як не попастися на підміну?

Якщо уважно придивитися до профілів, то все-таки відмінності можна побачити. Тільки їх потрібно дивитися до того, як вікно встановлено. Ось Вам привезли вікно — оригінальний Salamander. Насамперед, потрібно подивитися на торець рами (ставимо вікно до себе торцем і уважно дивимося).

Перша відмінність

Маркування на профілі Salamander, ALM-Plast там ніяких написів немає. Маркування наноситься через кожних 0,5 метра профілю, тобто, якщо ваше вікно висотою 1,3 м, тоді маркування повинно бути, якщо оригінальний профіль. У маркуванні зашифровані дата виробництва профілю, номер екструдера (лінії на якій проводився профіль) і фірмовий шифр. Потрібна маркування для того, щоб у разі якихось проблем з профілем можна було виявити де, як і чому виникла ця проблема.

Друга відмінність

Вважаємо кількість вусів — у Salamander Design 2D їх 6, а у ALM-Plast їх 4. Також є невеликі відмінності всередині профілю, але коли вікно зібрано, — цих відмінностей побачити не можна.

Третя відмінність

Важко помітити без штангенциркуля, але якщо він у Вас є, то потрібно заміряти раму по висоті — від самої нижньої точки (краю уба) до самої верхньої точки. Цей розмір у Salamander Design 2D дорівнює 70 мм, а у ALM-Plast — 68 мм Допустима похибка — 0,2 мм, тобто, якщо Ви замість 70 мм отримали від 69,8 мм до 70,2 мм, то можна говорити про те, що це не підробка. Стулки в Salamander Design 2D та ALM-Plast важко відрізнити коли вікно вже зібрано. Тому напрошується висновок, що можна взяти раму Salamander Design 2D, а стулку ALM-Plast. Але на це навряд чи підуть, так як через деякий час під дією ультрафіолету рама і стулка будуть різного кольору, по причині різної рецептури профілю.

У стулках Salamander Design 2D та ALM-Plast є тільки одна відмінність, і для його виявлення потрібен штангенциркуль. Полягає відмінність у різниці ширини виступу під ущільнювач. У Salamander Design 2D він шириною 9,5 мм, а у ALM-Plast — 10 мм. Різницю в 0,5 мм за допомогою штангенциркуля помітити не важко, тільки перед виміром бажано зняти шматочок ущільнювача, щоб не заважав.

Остерігайтеся підробок! Встановлюйте вікна лише у перевіреної фірми — це зведе до мінімуму ймовірність розчарування від покупки.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!