Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Реальні терміни виготовлення металопластикових вікон

Сьогодні ринок металопластикових вікон пропонує виготовлення даних конструкцій за найкоротші терміни від 15 годин і більше. А ось як це впливає на якість самого вікна, ні хто не поспішає говорити.

Слід зазначити, що ряд факторів, які впливають на строки виготовлення вікна: саме виробництво, вид сировини для виробництва, рівень автоматизації, цех та інші. А от, наприклад, чому термін виготовлення однакових вікон у різних компаній може змінюватись від 1 дня до 12 днів. Компанії, які роблять вікна в ручну виготовляють металопластикові конструкції протягом 1-2 днів, як правило, таке виробництво менш ефективне. Замовлення на такі вікна не проходить через комп'ютерну автоматизацію, яка скорочує процес на один день. Відповідно всі процеси здійснюються з допомогою рулетки і ножівки, похибка при такому кресленні становить 4-5 мм.

Значно зменшити час на виготовленні вікон можна за рахунок склопакета. Хороші склопакети замовляються у відомих виробників, які при їх виробництві використовую високоточну технологію. У склопакетів, які зроблено за короткий проміжок часу показники якості набагато менше.

Оптимальні терміни для виробництва якісних вікон

Якщо говорити про виробництво вікна хорошої якості за оптимальний інтервал часу (з хорошою автоматизованою лінією виробництва) — на практиці це 4-5 робочих днів. Такі оптимальні строки для виробництва вікон високої якості.

Якщо Ви замовляєте вікна у високий сезон (серпень, вересень або жовтень), інтервал виготовлення вікон у компанії «Викнапласт» може збільшитися максимум на один день і становити 5 днів очікування. Для такого випадку, у нашої компанії є додаткові резерви співробітників, і інструментарію для виробництва вікна в оптимальні терміни.

Виробництво вікон це дуже важливо, а якість вікна важливо подвійно, тому фахівці нашої компанії раджу Вам завжди звертати увагу на час виготовлення вікна. І Ваше очікування буде винагороджено якісними вікнами.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!