Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Реконструкція або капітальний ремонт вхідних груп

Вхідними групами називаються частини фасаду, які служать для входу або виходу з будівлі. Вхідні групи в основному складаються з металопластикових, алюмінієвих або скляних дверей і декількох додаткових елементів, якими можуть бути тамбур, козирок, сходи або ганок. Для того щоб така група органічно вписувалася в інтер'єр і екстер'єр будинку, потрібно якісно і зі смаком вибирати матеріали і форми.

Іноді цілісність конструкцій вхідних груп руйнується під впливом складних кліматичних умов чи під впливом інших факторів.

Можуть виникнути такі проблеми:

  • погано відкриваються або закриваються двері;
  • виходить з ладу фурнітура;
  • декоративні матеріали, якими оброблені сходів і ганок, можуть втратити свою привабливість.

Роботи, які проводяться при ремонті вхідної групи

При відсутності належного догляду, впливі зовнішніх агресивних факторів і з багатьох інших причин, часто виникають проблеми з функціональними елементами вхідних груп. Для того щоб повернути функціональність, відновити архітектурну та естетичну привабливість, вхідних груп потрібний ремонт. Під час ремонту проводяться роботи по відновленню перил та відкосів, фарбування козирків і обробці інших декоративних елементів. Завдяки ремонту зміцнюється вся конструкція вхідної групи і поліпшується її зовнішній вигляд. Найбільш поширеними матеріалами, застосовуваними під час ремонту вхідних груп, є сайдинг, скло, плитка і декоративний камінь.

Зміцнення конструкції і поліпшення зручності вхідної групи

При будівництві звичайної вхідної групи зазвичай використовують небагато елементів, серед яких: сходи, двері, крылечная майданчик і невеликий навіс. Але при створенні складних і вишуканих конструкцій можуть використовувати декоративні колони, пандуси, тамбури і грязьові захисту. При встановленому пандусі буде значно легше перевозити дитячі, вантажні та інвалідні коляски, а завдяки встановленим декоративним колон, можете значно збільшити площу всього козирка, відповідно збільшити тінь в жарку погоду. Встановивши перед сходами приямок, який буде заповнений матеріалами, що затримують бруд, можна уникнути частих прибирань сходів і всього приміщення.

Побудувавши зовнішній або внутрішній прозорий тамбур, можна поліпшити дизайн будівлі або екстер'єр всього будинку. Облаштування вхідної групи з прозорим тамбуром також є непоганим елементом реклами, який завжди буде приваблювати багато відвідувачів.

Для того щоб вибрати матеріал або вже готову вхідну групу, потрібно звернутися в нашу компанію. Грамотні спеціалісти і кваліфіковані менеджери з продажу безкоштовно проконсультують з певного питання. Зателефонувавши за телефоном компанії, у вигляді бонусу, ви отримуєте 2 % - ву знижку на всі товари. Крім цього компанія безкоштовно надає послугу виклику за адресою замірника і доставку готової продукції, спеціально обладнаними автомобілями в зручний для замовника час. Наші менеджери безкоштовно допоможуть розрахувати кінцеву вартість всіх робіт.

входная группа с ковкой

входная группа с козырьком

входная группа с ПВХ

входная группа с пластика

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!