Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

SALAMANDER на виставці BAU в Мюнхені

МІЖГАЛУЗЕВИЙ ОБМІН: САЛАМАНДРА ОТРИМУЄ ПОЗИТИВНИЙ ВИСНОВОК ВІД БУДІВНИЦТВА

Прем'єра продуктів Саламандер індустріальний груп (www.salamander-group.info) на виставці BAU в Мюнхені 2017. В якості одного з провідних європейських постачальників профільних систем, компанія представила поряд з інноваційними рішеннями новинки з пластикової панелі Resysta®. На спільному стенді компанія використовувала міжгалузевий обмін з міжнародними експертами.

Основний акцент на БУДІВЕЛЬНІЙ виставці в Мюнхені, робився на терасну дошку з міцних систем Resysta®, що викликало великий інтерес особливо у оптових торговців і будівельників. "Не тільки інтернаціональність і різноманітність груп відвідувачів перевершив всі наші очікування, і ефективні дискусії дали нам можливість обмінятися міжгалузевої інформацією," каже Гьотц Schmiedeknecht, генеральний директор компанії Salamander. Інвестори і віконні компанії знайшли конкретні поради для архітекторів і будівельників будинків і були натхнені рішеннями сталого профілю на відкритих майданчиках.

Для більшого успіху в області Window & Door Systems був представлений новий пофарбований в масі профіль сірий антрацит, а також еволюцію нового ліфта приводу паралельно-зсувних дверей, який вперше був представлений на виставці fensterbau frontale 2016 року. Основою нової розробки є успішним і постійно розвивається сімейство продуктів Salamander bluEvolution 82. Завдяки монтажній глибині профілю 82 мм та варіантами скління до 52 мм, значення теплоізоляції доходить до Uf = 1,3 Вт / (м2к). Вузька ширина всього 170 мм забезпечує сучасний погляд на дизайн великорозмірних віконних елементів інтер'єру. Підйомно-розсувні двері сумісна з усіма нинішніми і з'являються віконними системами і доступна в численних колірних і ламінованих плівкових версіях високої якості.

Джерело: https://www.sip-windows.com/

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!