Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Що зробити, щоб балкон «не протікав»

Балкон — це багатофункціональна конструкція, яка може бути як і продовженням кімнати, так і окремим приміщенням. Скління балкона — це природна процедура, яка гарантує високоякісну захист від проникнення опадів у Ваш будинок.

Причини вологи на балконі та їх усунення

Часто слабеньким елементом балкону вважають козирок. Якщо Ви помітили жовті розводи на склі балкону, то необхідно негайно відшукати чинники їх появи та вчасно їх усунути. Уповільнення у цій справі призведе до посиленного прояву води, і незабаром призведе до появи грибка. Першими постраждають від навали матеріали, які найчастіше використовуються для утеплення балконів: гібсокартон, дерев'яна вагонка, утеплювач (пінопласт, мінеральна вата та інші).

Якщо Ваш балкон не засклений існує велика ймовірність протікання води від сусідів зверху. Усунення цієї проблеми вирішується склінням балкону і забезпеченням вільного відходу води з балконного парапету. Подібна проблема існує і на балконах останніх поверхів. У таких випадках необхідно провести гідроізоляцію всього бетонного перекриття.

Можливий також варіант неправильної установки козирку — з невеликим ухилом, результатом цього є поява вологи між козирком та балконною плитою, що призводить до появи плям і розводів на стелі. У цьому випадку необхідно провести герметизацію отвору між козирком і плитою з допомогою бутилового герметику. Такі роботи проводяться зовні конструкції балкона та потребують додаткової спеціальної підстраховки майстрів.

Завищена висота балконної рами також є однією з причин протікання козирку. Ця проблема вирішується установкою додаткового козирку над вже існуючим козирком. Новий козирок закріплюється до верхнього парапету. Є ще одне рішення даної проблеми — збільшення висоти балконного отвору. Дана робота включає зняття балконної рами і встановлення цієї ж балконної рами назад, на збільшений отвір.

Компанія «Вікнапласт» здійснює скління виключно якісними металопластиковими балконними конструкціями і комплектуючими (відливами, козирками та іншими елементами) різноманітних форм і стилів.

Бажаємо Вам якісних та функціональних балконів!

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!