Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Трансформовані перегородки

Трансформовані перегородки вважаються універсальними конструкціями, які дозволяють міняти планування в багатофункціональних приміщеннях.

Трансформовані конструкції являють собою беспетлеві каркасні або суцільноскляні системи, які дозволяють об'єднувати або розділяти офісне приміщення. В безрамному вигляді перегородка складається з декількох скляних полотен, які рухаються по верхніх напрямних за допомогою роликової каретки. Всі модулі перегородки переміщуються в заздалегідь відведене місце — паркінг. Він може розташовуватися в будь-якій зручній частині офісу.

Унікальною здатністю трансформованих офісних перегородок є — перетворення кімнат в єдиний зал, що відкриває широкі можливості планування офісних приміщень будь-якого розміру.

Трансформовані перегородки використовуються в якості розсувних стін та дверей, при цьому підлогові елементи кріплення — відсутні, за винятком відповідних замків, що дозволяє обходитись без пошкодження оздоблення офісу. При необхідності кожна з секцій перегородки може виконувати функцію розкриваючих дверей.

Для прорахунку вартості трансформованих перегородок звертайтеся до наших фахівців.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!