Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Балкон під ключ: кому довірити красу

Сьогодні балкон під ключ в Києві замовляють всі, хто хоче утеплити квартиру, зберегти витрати енергії, збільшити корисну площу приміщення... та й просто отримати ще одне мальовниче місце в будинку. Якісно виконати цю роботу можуть тільки справжні майстри з великим практичним досвідом роботи. Нашим фахівцям довіряють більше 10 років.

Що таке балкон під ключ

Ви знали, що в 13-му столітті балкони використовувалися як військова споруда? Великі кам'яні плити закріплювали на міських стінах і фортецях, щоб стріляти звідти по ворогам. Їх підтримували могутні кронштейни.

Сьогодні, щоб облаштувати балкон, необхідно правильне комплексне обслуговування. Це грамотно вибудувана внутрішня і зовнішня конструкції, куди входять:

  1. -скління
  2. -сучасна обшивка
  3. -облаштування даху
  4. -настилання підлоги
  5. -утеплення
  6. - винос балкона

Які вигоди ви отримуєте в результаті?

Це залежить від того, з якою метою ви хочете модернізувати квартиру. Якщо замість гір мотлоху вам життєво необхідно гарне місце для читання в зимовому саду, цілком можете замовити винос балкона у Києві. Це значно збільшить корисну площу житла – ви станете власником затишного куточка, де навіть узимку тепло і комфортно.

При такому розкладі краще замовити «теплий варіант» ремонту. Це передбачає утеплення підлоги та стін, якісне скління, гідроізоляцію і шумоізоляцію. Ми використовуємо для цієї мети тільки надійні і якісні матеріали від перевірених виробників.

Варіант простіше і дешевше – «холодний». Якщо вам достатньо використовувати як балкон комору, ми проведемо для вас базові роботи по його утеплення і остекленению. Він стане більш упорядкованим, придбає гарний вигляд і обов'язково заощадить ваші витрати на тепло.

Як визначити якість роботи майстра?

Театр починається з вішалки, а балкон під ключ в Києві – з перевірки зварних швів. Наші майстри не економлять свій час на подібні роботи. Згідно технології, шви використовуються тільки цільні, якість зварювання обов'язково перевіряється і перевіряється. Кожен кронштейн додатково погоджений з допомогою куточків або смуг із сталі.

Якщо ви вирішили замовити винос балкона у Києві, то знадобиться і його утеплення. Окреме слово варто сказати про матеріали. Пінополістирол або пінопласт – самі перевірені. Ми використовуємо також мінеральну вату. Головне достоїнство цих будматеріалів – стійкість до конденсату і опадам. І відмінні теплоізоляційні властивості.

Хороший майстер завжди перевірить, чи надійна обшивка балкона. У роботі він обов'язково використовує нащільники і герметики, щоб каркас був чудово захищений. Від цього залежить, чи добре буде зберігатися тепло всередині приміщення.

Навіщо потрібна дах для балкона?

Роботи по обладнанню балкона під ключ - це ще й гарна дах. Її конфігурація залежить від вашого смаку. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оригінальний дизайн і порадять найкращі матеріали. У чому плюси такого доповнення?

  • Чудовий вигляд нової даху, якщо стару давно пора замінити.
  • Захист від вологи, вітру і опадів, особливо якщо ваша квартира розташована на верхньому поверсі.
  • Прекрасне додаткове зміцнення для довгих балконів з виносом плити і підвіконня замість кволого козирка.
  • Хороша захист, якщо занадто великий тиск снігу на козирок в зимовий сезон і є ризик прогинання ненадійною верхньої конструкції.

Довіртеся нашим фахівцям – ми знаємо про балконах все. Наш багатий досвід дозволяє віртуозно проводити найскладніші висотні та внутрішні роботи. Балкони під ключ – спеціалізація нашої компанії. Ми створимо для вас красу і затишок, про які ви мріяли. Телефонуйте прямо зараз.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!