Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

виробництво і установка дверей з ПВХ

Компанія «Вікнапласт» надає всі види послуг по установці металоппластиковых дверей, а також супутніх робіт. Наші спеціалісти можуть Вам запропонувати такі роботи:

Консультація по підбору металопластикового дверного блоку

Наші фахівці допоможуть Вам замовити вхідні або пластикові балконні двері в Києві згідно Вашим вимогам. Адже правильно підібрана двері — це якісне її наповнення, а саме правильно підібрані профіль і склопакет, а також необхідна фурнітура. Купити металопластикові двері Ви можете у каталозі або Ви можете замовити послугу «зворотній дзвінок».

Проектування

Також ми пропонуємо Вам безкоштовну послугу з проектування метталопластиковых дверей. Ця послуга включає допомогу: у плануванні дверей в балконні прорізи, у новому приміщенні, будівлі або офісі, прорахунок форм конструкції дверей та інші супутні послуги.

Послуга замірника

При кваліфікованому вимірі враховується все: архітектура будови, конструкція будівлі, побажання замовника і практичні рекомендації досвідченого майстра. Правильно зроблений завмер конструкцій — це запорука надійності і функціональності Ваших нових дверей. Для замовлення послуги замірника перейдіть на форму замовлення послуги.

Вибір стилю і дизайну

Додатково наша компанія пропонує Вам безкоштовну послугу з вибору дизайну дверей, а саме підбору необхідної фурнітури і інших комплектуючих. Якщо Ви бажаєте підібрати двері, яка буде відмінно вливатися в інтер'єр вашого приміщення — наші менеджери докладуть максимальних зусиль, щоб підібрати для Вас ідеальну конструкцію.

Демонтаж старого дверного блоку

Демонтаж старих дверей включає такі основні процедури: зняття стулок з петель і витяг старої рами дверей з отвору. Демонтаж балконного блоку пластикової двері демонтується за такою ж схемою. Після процедури демонтажу здійснюється зачистка від усіх залишків демонтажу (від цементу, штукатурки, різних ізоляційних матеріалів). Після робіт демонтажу залишиться лише винести сміття.

Установка металопластикових дверей

На самому початку установки дверей прибираються стулки і звільняється склопакет. Потім проводиться установка підставкового профілю, а після робляться отвори для кріплення рами. Дверний отвір обробляється, а поверхні рівняються і зміцнюються. Для цього використовуються відкоси та інші пристосування.

Потім, бічні та верхні поверхні обклеюються спеціальною стрічкою. Для регулювання рами використовуються технологічні клини. У просвердлені отвори вставляється рама на дюбеля. Утворився проміжок між рамою і прорізом заливаються монтажною піною. Після завершення настановних робіт проводиться регулювання пластикової фурнітури двері.

Обробка укосів

Обробка укосів включає такі процеси:

 • Вирівнювання отвору дверей;
 • Герметизація всіх швів, які утворюються в місцях стиків пластикових матеріалів і укосів. Дана процедура проводиться водостійким герметиком;
 • Заповнення штукатуркою зовнішнього монтажного шва;
 • Вирівнювання та доопрацювання вибоїн;
 • Монтаж пластикових укосів;
 • Зняття старого штукатурного шару;
 • Теплоізоляція пластикових укосів за допомогою мінеральної вати.

Прибирання

Роботи по встановленню металопластикових дверей дуже пильні і після монтажу дверних блоків залишається багато сміття та будівельних відходів. Фахівці нашої команди допоможуть Вам впорається з пилом і сміттям.

Безкоштовна послуга «Прибирання» включає:

 • Збір і винесення старих дверей і мішків зі сміттям;
 • Повна прибирання приміщення від будівельного сміття;
 • Миття дверей;
 • Вивезення старих дверей і сміття та інші.

Гарантійне обслуговування

При виникненні будь-яких несправностей в процесі експлуатації Ваших дверей Ви можете зв'язатися з нашою сервісною службою, яка прийме і опрацює Вашу заявку, після чого до Вас буде спрямований фахівець для виявлення причин поломки та усунення недоліків. Після закінчення терміну гарантійного обслуговування, Ви також можете звернутися в нашу сервісну службу, яка оперативно допоможе Вам у вирішенні Ваших проблем та створить для Вас максимально комфортні умови при експлуатації дверей. Проводимо ремонт, регулювання при потребі заміну будь-яких дверей.

Якість робіт по установці, монтажу і демонтажу металопластикових дверей залежить від рівня кваліфікації майстрів, тому перед установкою дверей дуже важливо обговорити всі моменти установки даного виробу.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!