Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Установка офісних перегородок

Компанія «Вікнапласт» надає всі види послуг по установці металоппластиковых офісних перегородок та скляних перегородок для дому, а також супутніх робіт. Наші спеціалісти можуть Вам запропонувати такі послуги:

Консультація по вибору металопластикових перегородок

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати перегородки максимально підходять до інтер'єру вашого будинку або офісу. Адже замовити правильно підібрані перегородки — це якісне їх наповнення, а саме правильно підібрані профіль і склопакет, а також фурнітура. Щоб отримати безкоштовну консультацію звертайтеся до наших фахівців.

Проектування

Допомога в плануванні зонування приміщення або офісу. Ця послуга включає допомогу по підбір варіантів розстановки металопластикових перегородок в приміщенні.

Послуга замірника

При кваліфікованому обмірі враховується все: архітектура будови, конструкція будівлі, побажання замовника і практичні рекомендації досвідченого майстра. Правильно зроблений завмер конструкцій — це запорука надійності і функціональності. Для замовлення послуги замірника перейдіть на форму замовлення послуги.

Вибір стилю і дизайну

Додатково фахівці нашої компанії надають допомогу у виборі конкретного виду металопластикових перегородок, а також у виборі дизайну і конструкції. Якщо Ви бажаєте підібрати перегородки, які будуть відмінно вливатися в інтер'єр вашого приміщення — наші менеджери докладуть максимальних зусиль, щоб підібрати для Вас ідеальну комбінацію.

Установка пластикових і алюмінієвих перегородок в Києві

Установка перегородок у будинку або офісі може здійснюватися як і в робочий час, так і «під ключ», а також дана установка виключає пильні роботи. Монтаж перегородок відбувається в два етапи — установка профілю з виміром замовляються стекол і установка скла. Можливий варіант установки в один етап.

Прибирання

Безкоштовна послуга «Прибирання» включає:

  • Збір решти матеріалів — будівельного сміття;
  • Миття перегородок;
  • Вивіз сміття та інші.

Гарантійне обслуговування

Протягом 5 років при виникненні будь-яких несправностей в процесі експлуатації металопластикових перегородок Ви можете зв'язатися з нашою сервісною службою, яка прийме і опрацює Вашу заявку, після чого до Вас буде спрямований фахівець для виявлення причин поломки та усунення недоліків. Після закінчення терміну гарантійного обслуговування, Ви також можете звернутися в нашу сервісну службу, яка оперативно допоможе Вам у вирішенні Ваших проблем.

Якість робіт по встановленню металопластикових перегородок залежить від рівня кваліфікації майстрів, тому перед установкою дуже важливо обговорити всі моменти монтажних робіт.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!