Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Установка пластикових вікон

Компанія «Вікнапласт» надає всі види послуг по установці металоппластиковых вікон, а також супутніх робіт. Наші спеціалісти можуть Вам запропонувати такі послуги:

Консультація по підбору металопластикового вікна

Наші фахівці допоможуть Вам підібрати вікно відповідно до Ваших вимог та умовам місцевості, де Ви проживаєте. Тому, правильно підібраний віконний виріб — це його якісне наповнення, а саме правильно підібрані профіль та склопакет, а також фурнітура. Підібрати металопластикове вікно Ви можете у розділі «Металопластикові конструкції» або Ви можете замовити послугу «зворотний дзвінок».

Проектування

Також ми пропонуємо Вам безкоштовну послугу з проектування метталопластиковых вікон. Ця послуга включає допомогу: у плануванні вікон у новому приміщенні, прорахунок форм конструкції вікна та інші супутні послуги.

Послуга замірника

При кваліфікованому замірі враховується все: архітектура будови, конструкція будівлі, побажання замовника та практичні рекомендації досвідченого майстра. Правильно зроблений замір конструкцій — це запорука надійності та функціональності Ваших нових вікон. Для замовлення послуги заміру перейдіть на форму замовлення.

Вибір стилю та дизайну

Додатково наша компанія пропонує Вам безкоштовну послугу з вибору дизайну віконного виробу, а саме підбору підвіконня, відливів, козирків та інших комплектуючих. Якщо Ви бажаєте підібрати вікно, яке буде відмінно вливатися в інтер'єр вашого приміщення — наші менеджери докладуть максимальних зусиль, щоб підібрати для Вас ідеальне вікно.

Демонтаж старого вікна

Демонтаж старого вікна включає такі основні процедури: зняття стулок з петель та знімання рами старого вікна з отвору. Демонтаж балконного блоку пластикового вікна демонтується за такою ж схемою. Після процедури демонтажу здійснюється зачистка від усіх залишків демонтажу (від цементу, штукатурки, різних ізоляційних матеріалів). Після робіт демонтажу залишиться лише винести сміття.

Встановлення металопластикового вікна

На самому початку установки вікна прибираються стулки і звільняється склопакет. Потім проводиться установка підставкового профілю, а після робляться отвори для кріплення рами. Віконний проріз обробляється, а поверхні рівняються і зміцнюються. Для цього використовуються відкоси та інші пристосування.

Потім, бічні та верхні поверхні обклеюються спеціальною стрічкою. Для регулювання рами використовуються технологічні клини. У просвердлені отвори вставляється рама на дюбеля. Проміжок, що утворився між рамою і прорізом заливається монтажною піною. Після цього встановлюються стулки та інші елементи, такі як: підвіконня, відливи та інші комплектуючі елементи. Після завершення робіт по установці проводиться регулювання фурнітури пластикових вікон.

Обробка скосів

Обробка скосів для вікон ПВХ здійснюється за допомогою спеціального листового пластику, якість якого ми гарантуємо.

Робота зі скосами включає такі процеси:

 • Вирівнювання отвору вікна;
 • Герметизація всіх швів, які утворюються в місцях стиків пластикових матеріалів і скосів. Дана процедура проводиться водостійким герметиком;
 • Заповнення штукатуркою зовнішнього монтажного шву, шву під підвіконням, а також відливом;
 • Вирівнювання та доопрацювання вибоїн;
 • Монтаж пластикових скосів;
 • Зняття старого штукатурного шару;
 • Теплоізоляція пластикових скосів за допомогою мінеральної вати.

Прибирання

Роботи по встановленню металопластикових вікон дуже пильні і після монтажу віконних блоків залишається багато сміття та будівельних відходів. Фахівці нашої команди допоможуть Вам впорається з пилом і сміттям.

Безкоштовна послуга «Прибирання» включає:

 • Збирання та винесення старих рам та мішків зі сміттям;
 • Повне прибирання приміщення від будівельного сміття;
 • Миття вікон;
 • Вивіз старих вікон, сміття та інше.

Гарантійне обслуговування

Протягом 5 років при виникненні будь-яких несправностей в процесі експлуатації Ваших вікон Ви можете зв'язатися з нашою сервісною службою, яка прийме та опрацює Вашу заявку, після чого до Вас буде направлений фахівець для виявлення причин поломки та усунення недоліків. Після закінчення терміну гарантійного обслуговування, Ви також можете звернутися в нашу сервісну службу, яка оперативно допоможе Вам у вирішенні Ваших проблем та створить для Вас максимально комфортні умови при експлуатації вікон.

Якість робіт по установці, монтажу і демонтажу металопластикових вікон залежить від рівня кваліфікації майстрів, тому перед установкою вікна дуже важливо обговорити всі моменти стосовно установки вікна ПВХ.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!