Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Теплоізоляція (утеплення) балконів та лоджій

Замовити утеплення балкона — дуже важливий момент в ремонті, так як виконується в залежності від цільового призначення балкона.

В основному, утеплення балконів проводиться пінопластом, або стеродуром (пінополістиролом), іноді мінеральною ватою за побажанням замовника.

Пінопласт — є утеплювачем, призначеним для використання в умовах високої вологості, він складається з затверділого полістиролу (дуже легкий і екологічно безпечний матеріал). При правильному використанні термін служби пінопласту становить не менше 30 років. Пінопласт дуже дешевий і найпоширеніший матеріал під час утеплення балконів та лоджій.

Стеродур — теплоізоляційні плити. Якщо Вам потрібна тепла лоджія або балкон, то цей матеріал найкращий варіант. Він володіє високими тепловими і вологостійкими характеристиками. При правильному використанні термін служби стеродуру не менше 40 років.

Мінеральна вата — це вогнетривкий матеріал, дуже ефективний теплоізоляційний матеріал та стійкий до термічних ударів (перепадів температур), а також має високі шумоізоляційні властивості. В основному використовується для балконів з виносом, так як він дуже м'який та зручний у використанні.

Ці матеріали спеціально розроблені для теплоізоляції у будівництві будинків. Вони відносно стійкі до вологи, а в разі намокання швидко віддають вологу та висихають. Для підвищення герметичності балкону, зовні використовуються нащільники, необхідні для захисту утеплювача й каркасу, а також герметика.

В основному балкони та лоджії утеплюються в таких місцях: під вікном, бічні стіни балкону, підлога, а також стеля. Утеплення балконів, лоджій роблять у поєднанні з склінням пластикових вікон з енергозберігаючими склопакетами.

Для початку утеплення балкону або лоджії необхідно, в першу чергу, якісно і гарно обшити балкон ззовні, а також встановити пластикові вікна. Тільки потім можна починати утеплення та обшивку всередині балкону.

Для отримання інформації щодо вартості утеплення балкону (лоджії) звертайтеся до наших фахівців.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!