Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Вікна REHAU – зразок якості вікон

Вікна Рехау в Києві – № 1

Німецький концерн REHAU на європейському ринку вже більше 50-ти років представляє еталон високої якості.Завдяки своїй енергоефективності, фірмові вікна Rehau збережуть ваші гроші. В Україні німецькі вікна REHAU виробляються вже більше 15 років, і до цих пір радують своїх господарів якістю та економічністю. Всі виробничі лінії які виробляють конструкції з профілів Rehau в Києві, проходять регулярний жорсткий контроль якості фахівцями німецького концерну.

Замовити сучасні пластикові вікна Rehau в Києві та передмісті, можна у Нас за тел. 044 222-5-888. Наші консультанти-продавці з задоволенням підберуть варіант і дадуть відмінну ціну на вікна Рехау Київ.

Вибрати тип вікна і дізнатися приблизну ціну на металопластикові вікна Рехау в онлайн калькуляторі.

Філія вікон Рехау в Києві.

Німецький концерн по виробництву пластикових вікон організував склад продукції в Києві. Знаходиться він у Києво-святошинському районі с. Чабани. Філія обладнаний новітніми логістичними та технологічними процесами.

Завод випускає в рік більше 60 000 т продукції і це ставить його на друге місце серед побратимів концерну Rehau. Він постачає профілями всі торгові точки і будівельні організації України.

Якість вікон

Віконні профільні системи, які складуються в Києві, мають сертифікати якості, які відповідають загальноприйнятим міжнародним стандартам.

Виробничі процеси та продукція, яка поставляється на склад тестується і проходить аудит незалежними компаніями по перевірці якості і є володарем премії RPS-Award.

Переваги вікон Рехау

Порівняно з подібними виробами інших фірм, вікна Рехау, відгуки про яких мають високу оцінку і більш низьку ціну в поєднанні з хорошою якістю. Їх застосовують не тільки для малоповерхових будинків, але і для «висоток», що говорить про їх міцності.

Вікна відрізняються енергозберігаючими характеристиками, чудово захищають від зимової холоднечі і зберігають прохолоду в літню пору. Якість їх виготовлення дозволяє користуватися вікнами довгий час (більше 50 років). Важливе значення у виборі вікон відіграє естетична составлящая. Про продукції вікна Рехау – відгуки клієнтів в основному позитивні, вони повністю відповідають вимогам клієнтів.

Всі параметри і технічні характеристики профілів залежать від марки вікон. Якщо брати основні, то опис буде виглядати так:

Металопластикові вікна REHAU – короткий опис

ПВХ вікна Рехау Євро 60 (Rehau EURO 60) – ширина трикамерного профілю 60мм з двухкамерныом склопакетом до 32 мм. Такі вікна - економічне рішення для скління балкона, невеликого будинку. Цілком підходить для середньої смуги України. Гладка поверхня профілю забезпечить легкий догляд. Два контури ущільнення в стулці чудово захищає від води і пилу, при цьому підтримується відмінний мікроклімат в квартирі або будинку. Функціональність вікон забезпечує хороша фурнітура з микропроветриванием. Ціна на пластикові вікна Rehau Euro 60 є найбільш доступною з усієї лінійки вікон і починається від 720 грн за м. кв глухого вікна з однокамерним склопакетом. Профіль виробляється в Польщі р. Шрем.

Енергозберігаючі вікна Рехау 70 Євро (Rehau Euro 70) – ширина п'ятикамерного профілю 70 мм. Це відмінна профільна система для Українського ринку. Від попередньої системи відрізняється можливістю установки склопакета з енергозбереженням до 40 мм шириною. В сумі з широким профілем 70 мм, металопластикові вікна Rehau Euro 70 гарантовано забезпечать комфортний мікроклімат і захист від зовнішнього холоду. Конструктивні особливості профільної системи дають можливість виробляти вікна практично будь-яких розмірів і форми. Пластикові вікна Рехау Євро 70 відмінно показали себе в Українських кліматичних зонах і мають міжнародний сертифікат якості. Такі вікна рекомендуємо ставити в заміських будинках. Вартість пластикових вікон Рехау Євро 70 починається від 870 грн за м. кв глухого вікна.

Німецькі вікна Рехау Діамант (Rehau Brilliant) – ширина п'ятикамерного профілю 70 мм, Завдяки своїй бездоганній глянсової поверхні профілю і округленим штапикам, вікна отримали свою назву - Діамант. Крім неперевершеного естетичного вигляду, ці вікна мають також відмінні теплотехнічні властивості. Якщо вам потрібен неперевершений зовнішній вигляд для красивого дизайнерського рішення – зупиніть свій вибір на вікнах Рехау Діамант. Ціна на пластикові вікна діамант трохи вище ніж у 70 Євро.

Преміум вікна Рехау Генео (Rehau Geneo) – ширина шестикамерного профілю 86 мм. Це німецькі пластикові вікна класу супер люкс. Оригінальний пвх профіль Генео розроблений в Німеччині за технологією RAU FIPRO і дозволяє використовувати суперсучасні склопакети шириною 52 мм. Всі разом виводить пластикові вікна Рехау Генео на новий, високий рівень безпеки і комфорту. Ціна на вікна Генео Рехау розраховується індивідуально.

В наших вікнах Рехау ми використовуємо:

Висока німецька якість – вікна Рехау стоять на першому місці в списку пластикових вікон, які користуються популярністю серед споживачів. Налагоджена технологія виготовлення і багаторічний досвід удосконалення дозволили представити на ринок вікон продукт гідний для застосування в будівництві.

 • Сертифіковане автоматизоване виробництво на європейському обладнанні.
 • Заводські склопакети провідних виробників GUARDIAN, GLASTROSCH.
 • Заводська армування профілю 1,5 мм.
 • Оригінальна віконна фурнітура з зимовим микропроветриванием MACO, SIEGENIA.
 • Якісні віконні ущільнювачі на основі каучуку.
 • Віконні протизламні ручки фірми HOPPE.
 • Утеплений палять в підвіконних профілі

Наш монтаж це:

 • Всі монтажники працюють у нас з 2007р.
 • Всі монтажники пройшли навчання в академії Rehau.
 • Безкоштовна доставка конструкцій в обумовлений час.
 • Використання якісної піни та інших розхідних матеріалів.
 • Прибирання сміття після монтажу

Ми гарантуємо:

 • Якісний вимір.
 • Якісну продукцію.
 • Якісну установку.
 • Помірну цінову політику.
 • Офіційну гарантію та сервіс.

Наші терміни виготовлення вікон:

Стандартний термін виготовлення якісних пвх вікон Рехау залежить від сезону і становить 3-4 робочих днів. Сезон літо-осінь термін виготовлення збільшується до 4-5 робочих дні. В основному це пов'язано з завантаженням заводу по виготовленню склопакетів. Виготовлення вікон з ламінацією під дерево не залежно від сезону - термін два тижні. Ще термін може збільшиться, якщо в вікнах використовуються нестандартні склопакети (шпроси, сатин, тонування тощо )

Увага – підробки!

Ми звикли довіряти відомим бренду ,і якщо написано, що це вікна Рехау, то вважаємо, що так і повинно бути. Але при покупці будьте уважніше – на ринку даних послуг дуже багато підробок.

Для того, щоб не придбати підробку, навчитеся розрізняти маркування. Буква G – означає місце виробництва вікна, тобто Німеччину. Потім йде кодування міста, наприклад, 401, потім дата виготовлення, Потім відомості про матеріал виготовлення – RAU — PVC , потім дані про сертифікат – 155 КОМО.

Будьте пильні і користуйтеся тільки якісними виробами.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!