Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Вікна Рехау Євро 70 ламінація в масі

Ламіновані вікна від лідера - концерну REHAU фото робіт

Найбільш бажаними на сьогоднішній день є вікна, які зроблені з полівінілхлориду. І це не дивно. Пластикові профілі мають високу теплоізоляцію, що забезпечують чудову жорсткість і довговічність вікон. Лідером сьогодні у виробництві пластикових вікон залишається компанія REHAU.

Відкрийте для себе переваги віконних ламінованих профілів REHAU з ПВХ і почніть співпрацю з нашою компанією. Ми пропонуємо тільки самі сучасні і високоякісні ламіновані пластикові вікна REHAU. Ми гарантуємо, що встановлення вікон під дерево від нашої компанії не створить для вас ніяких проблем, а пройде гладко і невимушено. Ціни у нас низькі, тому кожен покупець залишиться задоволений.

У нашій пропозиції ви знайдете функціональні вікна і двері на основі багатопрофільної системи. Пластикові вікна REHAU ламінація в масі не містять у своєму складі з'єднань свинцю, а тільки екологічно чисті стабілізатори. Наші вироби мають всі необхідні сертифікати, що дуже важливо.

Наша бригада монтажників виконає негайний демонтаж старих вікон та якісну установку нових як на фото внизу.

Чому ми рекомендуємо REHAU

Для початку необхідно відзначити, що німецькі вікна довговічні, легко миються і не вимагають дорогого обслуговування. Установка вікон може бути проведена в отвір будь-якого розміру і форми і в будь-якому регіоні України.

Ламіновані пластикові вікна REHAU – це надійні інвестиції в майбутнє, оскільки вони бездоганно прослужать не менше 50 років і не створить жодних проблем. Вони зроблять ваш будинок значно тепліше, набагато красивіше і тихіше. З такими вікнами ви станете менше платити за тепло, тому після закінчення деякого часу вони самоокупятся.

Внизу фото робіт по установці пластикових ламінованих вікон в масі Rehau Euro 70 колір морений дуб в масі.

  • ПВХ вікна ламінація в масі морений дуб Рехау 70 Євро.
  • Склопакет - двокамерний з енергозбереженням 42мм.
  • Фурнітура - Siegenia Germany.

Роботи:

  • Монтаж конструкцій 45 м. кв.

Загальна ціна вікон з установкою на 19.09.2016 - 91000 грн.

вид ламінованих вікон рехау

ламіноване вікно рехау 70

вікна Rehau 70 морений дуб

вікна під дерево

віконні прорізи

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!