Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Вхідна група в торгове приміщення

Бізнес починається з ганку.

Без нього обійтися ніяк не можна — це більше, ніж просто зручне і красиве оформлення входу. Це вітання, з якого починається знайомство відвідувача з приміщенням і людьми, які в ньому працюють! Якщо ви будуєте бізнес і ще не визначилися з дизайном входу, то зараз — саме час.

На самому початку все починається з попередніх замірів і ескізу майбутньої вхідної групи. Після узгодження фінансових моментів, йде завмер і замовлення металопластикових конструкцій майбутнього входу. Потім слід нелегкий демонтаж.

У тому випадку, коли будівля стоїть на високому фундаменті, фундамент ганку теж повинен бути високим: це буде виглядати, як кілька сходинок, обрамлених високим поруччям. Але, як правило, для ганку вистачає середнього фундаменту з двома-трьома сходинками на ньому. Якщо фасад виходить на стійкий асфальт, можна обійтися без фундамент зовсім. Його замінять металеві опори з труб, а майданчик можна застелити терасної дошкою або плиткою для вуличного використання. У цьому випадку ганок буде грати виключно естетичну роль.

Раніше це було тільки дерево або природний камінь. Сьогодні все набагато складніше. Монументальні споруди «обрамляються» крылечками, які оформлені натуральним або штучним гранітом, вапняком або іншим каменем. Менш претензійний, але більш популярний варіант — цегла звичайна бетонна ганок, яке, до речі, найчастіше зустрічається на державних установах. Для гарного входу ідеальним буде ганок з терасної дошки, можливо з елементами ковки. До речі, про куванні: вона візуально полегшує вхідні конструкцію біля офісу і вільно компонується і з деревиною, та з каменем, і з керамогранітом.

Сучасне будівництво не залишає шансів залишитися в затишній ніші традицій: сьогодні можна зустріти конструкції зі скляними, керамічними, металевими вставками і навіть елементами з пластику.

Яким може бути ганок?

Просто ганок. Пара сходинок, перила, можливо — світильник, і все. Ганок-веранда. Щоб облаштувати таку веранду, потрібно просто розширити розміри ганку біля дверей до пристойних: фундамент може бути зашитий каменем або навіть звичайним дощаним настилом. Ганок з доріжкою. Набагато зручніше (та й ефектніше), якщо ганок і вхідні двері лаконічно вінчають підхід до приміщення, який оформлений доріжкою. Це може бути плитка, камінь, дерево, галька; головне — щоб стилістика відповідала загальним задумом як ганку, так і приміщення.

Стиль ганку

Дуже красиво виглядає класичний ганок. Вона виконана з каменю, має акуратні різьблені поручні і округлі балясини, вгорі розташовується невеликий двосхилий навіс, посеред якого можна повісити бра або встановити світлодіодне підсвічування. Навіс(козирок) може бути виконаний з металевого профлиста, ондуліну, полікарбонату. Головне не забути зробити місце для майбутньої реклами - двигуна торгівлі та послуг.

Магазин починається з ганку, і ви цілком можете його «почати» самостійно: якщо у вас є досвід в будівельних роботах, і ви знаєте, як працювати кельмою і шпателем, зварювальним апаратом, перфоратором і т. д., то цілком можна спробувати зробити гарне ганок (вхідну групу) своїми руками. Процес самостійної заливки фундаменту і укладання сходів дуже нелегка справа, тому краще звернутися до фахівців. Ми з радістю Вам у цьому допоможемо.

виготовлення вхідних груп

демонтаж вхідної групи фото

ремонт входа в помещение

терасна дошка на вхідну групу

виготовлення ганку вхідної групи

зварювання вхідної групи

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!