Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Винос балкона Київ - робота і ціни

Ціна виносу балкона у Києві — специфічна послуга благоустрою балконів, вдало прижився у великих містах пострадянського простору.

Вартість виносу балкона залежить від типу і стану парапету. Якщо парапет міцний бетонний, то каркас виноситься від перил вперед на кілька десятків сантиметрів за допомогою прибитих на анкера до бетонної огорожі металевих кронштейнів (косинок). Далі косинки зварюються між собою металевим куточком і фарбуються грунтовкою. В такому разі ціна виносу балкона у Києві буде мінімальною і становить - 350 грн за метр погонний. Виносну конструкцію зовні утеплюють і обшивають металевим коробом. Ця послуга враховується окремо, так як не завжди використовується.

Якщо балконні металеві перила слабкі, то проводиться посилення парапету. На існуючу конструкцію доваривается куточок або пластина. В такому випадку виконуються додаткові роботи і витратиться матеріал. Відповідно вартість виносу балкона збільшується і становить від 550 грн за метр погонний в залежності від стану старого парапету. Таким чином збільшується обсяг балкона по підвіконню. При цьому балконна плита залишається колишньою. Металевий каркас оснащується металопластиковими конструкціями, балкон обробляють зсередини вагонкою або іншим матеріалом. Зовні кронштейни закриваються металевим коробом або обшивають сайдингом. Популярність балконів з виносом обумовлена їх перевагами: можливістю збільшити робочий простір балкона, його комфортність, а також ширину і функціональність підвіконня.

Роботи з облаштування балконного виносу включають два етапи:

  • виробництво (зварювання) виносу з його установкою, утепленням і обшивкою;
  • установка на сталеву конструкцію металопластикових конструкцій.

Ціни на роботи та матеріали:

  • Зварювання виносу - від 350 грн/м. пог
  • Обшивка коробом з утепленням - 350 грн/м. пог
  • Посилення парапету - 200 грн/м. пог.
  • Винос плити балкону - від 1000 грн/м. пог

Точна ціна залежить від багатьох факторів і конкретного стану балкона. Тільки при вимірі на місці, визначається точна вартість робіт і матеріалів.

Надійний, правильно виготовлений винос балкона являє собою зварену конструкцію, що складається із сталевих кронштейнів. Форма останніх визначається залежно від габаритів і маси скління, а також конструкції парапету. В якості матеріалу для кронштейнів використовується сталевий куточок або косинка. Особливу увагу слід приділити кріплення кронштейнів до парапету. Воно повинно бути надійним, зварні шви повинні бути цілісні, а не точкові і якісно проварені. Застосування дюбелів і анкерів для великих навантажень — неприпустимо і небезпечно. Всі кронштейни повинні бути ув'язані між собою сталевою смугою або куточком. Після проведення зварювальних робіт каркас виносу бажано розкрити антикорозійним матеріалом — грунтом або фарбою. Інші роботи по балконах дивіться тут.

Для отримання інформації щодо вартості робіт з виносу балкона (лоджії) звертайтеся до наших фахівців.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!