Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Які матеріали знадобляться для обробки лоджії

Ремонт лоджії планують від того, як надалі це приміщення будуть використовувати. В оздобленні треба застосовувати стійкі до змін градусів будівельні деталі, якщо приміщення буде вважатися тільки нежитловим. І в ньому не передбачається встановлення опалення, можна заощадити на установці склопакетів. Інша справа, якщо лоджія стане житловий. Для підтримки температурного режиму та мінімізації теплових втрат - доведеться встановлювати опалювальні елементи вікна з додатковим утепленням.

Перед внутрішньою і зовнішньою обробкою спочатку треба зробити скління лоджії. Інформація за посиланням

Обробка лоджії відбувається в кілька етапів:

  1. Демонтаж старих та зношених деталей.
  2. Монтаж нових вікон
  3. Оформлення кімнати з досягненням звуко та теплоізоляції.
  4. Зовнішня обшивка з утепленням.
  5. Встановлення опалення з подальшим проведенням електрики.
  6. Внутрішній ремонт кімнати.

Матеріали за допомогою яких проводиться зовнішній ремонт.

Найпопулярнішими речами, з допомогою яких можна робити ремонт буде вагонка (сайдинг), гіпсокартон, а також панель з дерева або ДСП. Матеріали для тієї чи іншої обробки застосовуються різні і залежать від їх характеристик. Для фасадного облицювання лоджії використовуються оцинкований профнастил, сендвіч-панелі або сайдинг.

Сайдинг хороший для облицювання зовнішніх фасадів завдяки полімерному покриттю, який буде відмінно захищати від зовнішніх факторів. Встановлюючи, сайдинг беруть металеві планки і спеціальні сталеві кріплення - рейки кріплення. Подібним чином монтується і оцинкований профнастил. Позитивним моментом є низька ціна профнастилу, порівняно з сайдингом, але з мінусів слід виділити менш естетичний вигляд цього матеріалу. Сендвіч-панелі останнім часом отримали достатню популярність завдяки легкому монтування і доступною ціною. Проте вони зовсім не підходять для подальшого проживання в лоджії.

Фасадна обробка.

Стать.

Ремонту всередині лоджії часто починається з вирівнювання підлоги, стін і стелі. Незалежно, якої статі буде покладений в подальшому, спочатку треба заповнити герметиком всі порожнечі і зашпаклювати нерівності. Для утеплення підлоги або використовують утеплювачі на дерев'яному каркасі, або вбудовують систему обігріву «тепла підлога». Тільки після цього можна заливати підлогу, класти плитку або лінолеум.

Стіни.

Для ремонту стін є безліч будматеріалів. Найпоширеніші – панелі або плитка. Зараз використовують для ремонту коркове дерево. Часто ставлячи його з декоративним каменем. Вибір будматеріалу виглядає не від естетичних бажань господарів, але і від практичності. Без використання синтетики - це екологічно чисті матеріали, які більше утримують тепло, а пластикові і керамічні покриття більш дешеві.

Стеля.

Останнім етапом обробки лоджії є стельові роботи. Ремонтуючи, беруть звичайні будматеріали. За бажанням може бути встановлений навіть натяжна стеля. Хоча естетичні уподобання все ж краще залишити на іншому плані і приділити більше уваги утеплення стелі. Зрідка, хто думає, що через стеля теж відбувається велика втрата тепла. Крім того, через утворення тріщин або невеликих відстаней між стінами і вікнами, через деякий час нагорі можуть почати з'являтися плями, і навіть цвелих. Щоб цього уникнути, слід нанести протигрибкові засоби, побілити водоимульссионной фарбою.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!