Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Захисні решітки

Решітки на пвх вікна — чудовий спосіб забезпечити безпеку будинку і людей, що живуть у ньому. Віконні решітки захистять від вторгнення ззовні і відвернуть біду, якщо у вас в будинку маленька дитина, допитливість якого може стати причиною ситуацій, небезпечних для нього самого.

Навіть одним фактом наявності на вікнах решітки будуть сигналити потенційним зловмисникам про те, що житло знаходиться під надійною охороною і проникнення в нього буде досить проблематичним. Особливо актуально це твердження для власників приватних будинків, офісів і квартир, які перебувають на перших і других поверхах будинків, а також приміщень, вікна яких, знаходяться поруч з пожежними драбинами, трубами водостічних систем та дахами сусідніх будинків і споруд.

Природно, не можна говорити про те, що грати будуть панацеєю від кримінального проникнення, але можна сміливо стверджувати, що грати на вікна є одним з обов'язкових і важливих елементів комплексної безпеки житлових і комерційних приміщень, поряд з якісними зломостійкими дверима і охоронною сигналізацією

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!