Вікнапласт

Працюємо в Україні за європейськими стандартами

Жалюзі

Жалюзі представляють собою вид віконних штор, за допомогою яких Ви зможете ефективно керувати природним освітленням у вашій квартирі, будинку або офісі. Якщо ви хочете створити легке затемнення або повністю ізолювати потрапляння сонячного світла в приміщення, вони ідеально впораються з цими завданнями.

На сьогоднішній день жалюзі є невід'ємним аксесуаром для пластикових вікон. Завдяки величезній кількості дизайнерських рішень їх можна використовувати як самостійний елемент декору або поєднувати зі шторами або гардинами.

Жалюзі складаються з ламелей (рухомих пластин), в залежності від їх розташування виділяють горизонтальні та вертикальні жалюзі на вікна.

Горизонтальні жалюзі

Є, мабуть, самим популярним вибором для житлових і офісних приміщень. Їх головна перевага — рівномірний розподіл сонячного світла в приміщенні. У закритому ж стані такі жалюзі на пластикові вікна повністю блокують потрапляння сонячного світла.

Вертикальні жалюзі

Завдяки особливій конструкції вертикальні ламелі не тільки легко пересуваються по карнизу, але і обертаються на 180°, тому ви самостійно зможете легко регулювати светоосвещение. А спеціальна просочення тканин робить їх пило - і водовідштовхувальними, що дозволяє збільшити термін експлуатації.

Тканинні ролети

За рахунок використання спеціально оброблених матеріалів такі жалюзі не втрачають колір під тривалим впливом сонця, не втрачають форму і ідеально справляються зі своїми основними завданнями. Серед інших позитивних характеристик: екологічно безпечні тканини, гігієнічність і водостійкість.

Плісе

Вони зовні нагадують горизонтальні. Відмінність полягає в тому, що в конструкції плісированих жалюзі замість ламелей використовується єдиний шматок плісировані тканини. Такі жалюзі легко встановлюються і підходять навіть вікон нестандартної форми.

Сподобалося? Поділися з друзями в соціальних мережах!